we make markets. worldwide.

Ambiente 2020

7.–11. února 2020, největší světový veletrh spotřebního zboží a designu.

Ambiente v sobě skrývá hned tři unikátní veletrhy pod jednou střechou - Dining, Giving a Living, které svým rozsahem a kvantitou výrobků představují světově unikátní platformou pro prezentaci mimořádně pestré palety spotřebního zboží. 

Dining je nejvýznamnějším veletrhem v oblasti stolování, kuchyňských potřeb, potřeb pro domácnost a kultury bydlení. Zde prezentují výrobci skla, porcelánu, keramiky, příborů a zboží pro domácnost, ale i drobných elektrických spotřebičů své nejnovější designové trendy a špičkové produkce pro nadcházející rok – počínaje prototypy, přes sériové výrobky až po nové obchodní a POS koncepce.

Giving– zde najdou zájemci ty nejkrásnější dárkové nápady. Světová výstava dárkových předmětů je přehledně strukturovaná se širokým záběrem produktů – od rychloobrátkového zboží až po vzácné unikáty.

Living – Žít a bydlet podle svých představ – to je motto veletrhu Living, který je na Ambiente místem setkání designérů interiérů - nábytku, bytových doplňků, bytových textilií i avantgardního designu.


Ambiente Trend Show představí jako každý rok velkolepou prezentaci nejnovějších trendů. Pro trendy nadcházející sezóny je charakteristická ochota k experimentům a originalita, prohlédnout si je můžete zde.

Ambiente Talents je platforma věnována začínajícím výrobcům a designerům. Zaměřuje se na úzký výběr uchazečů, kterým nabízí plně hrazenou výstavní plochu o rozměru 9 m2. Přihlášky lze podávat do 4. října 2018.

K vyplněné přihlášce je potřeba přiložit své CV a fotografie své práce. Takto vyplněné to zašlete na adresu talents.ambiente@messefrankfurt.com

Přihlášku naleznete zde.

Pokud se chcete jet na veletrh letos jen podívat a své štěstí zkusit příští rok, vstupenky si můžete koupit pohodlně online na odkazu níže.

Více informaci k celé sekci naleznete zde.

Více informací o veletrhu Ambiente naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Ceny vstupenek předprodej pokladna
jednodenní 28 € 37 €
permanentní 52 € 69 €
studentská 16 €

Toolbar-Navigation