we make markets. worldwide.

Ambiente 2017

Ve dnech 10. až 14. února 2017 uvítá veletrh Ambiente ve Frankfurtu nad Mohanem nákupčí z celého světa a veletržní prostory se tak na pět dní opět stanou barometrem trendů a nákupní platformou s přehlídkou designu a produktů v sektoru spotřebního zboží. Každý si přijde na své, protože veletrh v sobě skrývá hned tři unikátní skupiny pod jednou střechou – Dining, Giving a Living!

Sekce Dining představuje komplexní nabídku zboží z oblasti stolování, kuchyňských potřeb, potřeb pro domácnost a kultury bydlení. Vystavovat zde budou své nejnovější designové trendy pro nadcházející rok výrobci skla, porcelánu, keramiky, příborů, drobných elektrických spotřebičů.

Living je na Ambiente místem setkání designérů interiérů - nábytku, bytových doplňků, bytových textilií i avantgardního designu.

Giving – zde najdou zájemci ty nejkrásnější dárkové nápady. Expozice dárkových předmětů je přehledně strukturovaná a těší se širokému záběru produktů – od rychloobrátkového zboží až po vzácné unikáty.

Ambiente je centrem celosvětového obchodu se spotřebním zbožím. Vystavovatelé z více než devadesáti zemí zde předvedou své nejnovější výrobky a určí trendy pro celý rok,“ říká Erdmann Kilian, ředitel divize Marketing Communications.

Minulý rok na Ambiente přijelo přes čtyři tisíce čtyři sta vystavovatelů. Česká republika bude mít na veletrhu tradičně hojné zastoupení – svou produkci představí 38 vystavovatelů. Partnerskou zemí pro letošní rok je Velká Británie. Po loňské italské trikoloře tak nad veletržními prostorami zavlaje vlajka Spojeného království a k vidění bude především rozsáhlá přehlídka zboží britských výrobců. Kurátorkou výstavy je designérka Janice Kirkpatrick, původem ze Skotska, která je známou britskou grafičkou a produktovou designérkou.

Více informací o veletrhu Ambiente naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

 

Toolbar-Navigation