we make markets. worldwide.

Ambiente 2019: novinky ze světa spotřebního zboží a designu

Ve dnech 8. až 12. února 2019 se do Frankfurtu nad Mohanem opět sjedou zástupci spotřebního průmyslu z celého světa a před jejich očima se budoucnost stane současností. Veletrh Ambiente je jedním z nejdůležitějších veletržních akcí roku. Veletrh pokrývá tři základní segmenty – Dining, Living a Giving.

Skvěle prezentované světy trendů, komentované prohlídky s průvodcem a digitální brožura poskytnou obchodníkům a ostatním zájemcům z řad odborné veřejnosti komplexní pohled na trendy, jež budou dominovat nadcházející sezoně.

Veletrh Ambiente každoročně představuje celou řadu produktů spotřebního průmyslu v segmentech kuchyňských potřeb, stolování, domácích potřeb a potřeb pro volný čas, dárků, interiérového designu a nábytku. Novinky zde představí na 4500 vystavovatelů z celého světa.

Všechny tyto sekce budou podpořeny trendy, které definovalo designérské studio bora.herke.palmisano. Budoucí trendy analyzovalo na základě celosvětového vývoje v designu, umění a architektuře, módě a životním stylu takto: Tasteful Residence, Quit Surroundings a Joy – Filled Ambience.

I v roce 2019 se na veletrhu Ambiente bude udělovat prestižní cena German Design Award, která se tradičně předává první den konání veletrhu. Za inovativní kuchyňský výrobek pak bude udělena cena Kitchen Innovation Award. Chybět nebude ani anticena udělovaná plagiátorům Plagiarius. V sekci výjimečnosti nebude ani tento ročník chybět cena ze segmentu stolování Tableware

International Awards of Excellence a cena Dineus.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation