we make markets. worldwide.

Automechanika 2016

Od 13. do 17. září 2016, otevře veletrh Automechanika Frankfurt opět své brány všem subjektům v automobilovém průmyslu. Velká poptávka po výstavních prostorách a silné zastoupení dokazují, že vystavovatelé připisují veletrhu velký význam a Automechaniku vnímají jako inovační platformu pro své podnikání, získávání nových kontaktů a navazování obchodních vztahů.

Návštěvníci se mohou těšit na velmi široké spektrum produktů a služeb, jež jim poskytne bezkonkurenční přehled o vývoji na celosvětových trzích. Automechanika rok od roku nabývá stále větší důležitosti zejména jako zdroj informací o nových řešeních a trendech orientovaných na budoucnost. Letos poprvé představí světu poprodejní služby budoucnosti pod heslem „Servis & mobilita budoucnosti“. Pozornost je směřována především na internetové propojení, alternativní pohony a automatizované řízení. Díky automatizaci a virtualizaci procesů je možné uspokojovat přání zákazníků stále efektivněji a na míru jejich individuálním potřebám. Klíčovým inovacím pro budoucnost automobilového průmyslu bude vyhrazen speciální výstavní prostor Festhalle (2.0)

 

Stejně jako v minulosti poskytne veletrh v roce 2016 několik školících a vzdělávacích programů. Nabídka volně přístupných certifikovaných workshopů a školení, z nichž některé budou i v angličtině, bude v tomto roce rozšířena. Veletrh Automechanika je rovněž jedinečnou platformou pro setkávání budoucích zaměstnavatelů a vyškolených mladých zájemců o perspektivní zaměstnání.

 

Cena za inovace Automechanika Innovation Award standardně oceňuje špičkové inovativní produkty a řešení v devíti kategoriích. V roce 2016 byla přidána desátá kategorie s názvem: “Green Award", jíž si odnese výrobek hodnocený jako nejudržitelnější. Všechny oceněné produkty budou vystaveny na speciální výstavě po celou dobu trvání veletrhu Automechanika Frankfurt.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Ceny vstupenek předprodej pokladna
permanentní  49 €  62 € 
jednodenní  28 €  

38 € 

studentská  - 

11 € 

Toolbar-Navigation