we make markets. worldwide.

Christmasworld 2020

24.–28. ledna 2020, veletrh svátečních dekorací.

Christmasworld je přední světový veletrh slavnostních dekorací pro všechny společenské a slavnostní události celého roku. Přesně na začátku dalšího obchodního roku vystavovatelé představují trendy a inovace pro další sezónu – od vánočních ozdob a velikonočních dekorací, svíček a doplňků pro floristy až po ohňostroje. V roce 2018 navštívilo veletrh Christmasworld 43 450 návštěvníků, aby obdivovali nové produkty prezentované 1 047 vystavovateli.

Trendy sezóny 2019/2020 si můžete prohlédnout zde.

Vedle přehlídky trendů se návštěvníci mohou nechat inspirovat speciální přehlídkou na téma dekorací obchodů a obchodních výloh. Novinkou pro letošní rok je sekce Flora Decora s nabídkou čerstvých květin a orientálních rostlin.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky jsou platné i pro souběžně probíhající veletrhy Paperworld a Creativeworld, slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Vstupenka

předprodej

pokladna

jednodenní

25 €

29 €

dvoudenní

35 €

42 €

permanentní

45 €

65 €

snížená

 

15 €

Christmasworld se koná ve stejném termínu jako souběžně probíhající veletrhy Paperworld a Creativeworld, se kterými se vystavené produktové skupiny synergicky doplňují.

 

Toolbar-Navigation