we make markets. worldwide.

Cleanzone 2020

18.–19. listopadu 2020, mezinárodní veletrh technologií a výrobků spojených s kontrolou a zajištěním čistoty pracovního a výrobního prostředí.

S růstem nároků na kvalitu a dodržování pravidel a směrnic se téma čistých prostorů stává čím dál důležitější. Napříč průmyslovými obory od ryze technických přes biotechnologie, farmacii až po potravinářství a kosmetiku propojuje veletrh CleanZone vědce, výrobce a uživatele v oblasti cleanroom technologií. Nároky na výrobu se neustále zpřísňují a podmínka produkce v čistých prostorech se rozšiřuje na další a další oblasti, veletrh tak od svého uvedení v roce 2012 zaznamenal velký zájem ze strany návštěvníků i vystavovatelů. 

Během veletrhu probíhá také Cleanzone Conference. Ve spolupráci s Reinraum Akademie v Lipsku organizuje Messe Frankfurt přehlídku vědeckých prezentací mezinárodně uznávaných expertů v oboru.

Cleanzone Plaza pak nabízí prostor pro vystavovatele. Mohou zde uspořádat přednášku nebo workshop a setkat se tu v diskuzních skupinách přímo se svými potenciálními zákazníky.

Veletrh je podporován ICCCS (International Confederation of Contamination Control Societies).

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

 
Ceny vstupenek Předprodej Pokladna
jednodenní 29 €

33 €

permanentní 38 € 45 €

 

Ceny vstupenek na konferenci  
1 modul 210 €
2 moduly 350 €
studentská na 2 moduly 55 €

Toolbar-Navigation