we make markets. worldwide.

Creativeworld 2020

25.–28. ledna 2020, veletrh uměleckých, výtvarných a hobby potřeb.

Od roku 2011 se ve Frankfurtu nad Mohanem koná samostatný veletrh Creativeworld, vrcholná akce kreativního umění a dekoračních technik. Na tomto veletrhu s uměleckými, výtvarnými a hobby potřebami vystavovatelé představí širokou nabídku

  • dekorací
  • potřeb pro umělce
  • ruční tvorbu a textilní design
  • hobby a řemesla

Z dekorací zde najdete stuhy, lemování, dekorační ozdoby, potřeby pro aranžování květin, materiály na balení dárků, mozaiku, decoupage, předměty k dekoraci, polystyreéové potřeby a mnoho jiného. Z potřeb pro umělce zejména širokou nabídku palet, štětců a potřeb pro malování (barvy, laky, lepidla, tmely, apod.). Pro ruční tvorbu velké množství různých technik jako je decoupage, korálkování, textilní výšivka, mozaika, šití, scraapbooking, tvarování pomocí různých materiálů, patchworking, háčkování, pletení, pedig a mnoho dalších. V rámci Creativeworld Trend Show představí významné designerské studio bora.herke.palmisano trendy roku 2019/20, které se zaměřují na nové kombinace materiálů a technik. 

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky jsou platné také pro veletrhy Paperworld a Christmasworld, slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Cena vstupenky

předprodej

pokladna

jednodenní

25 €

29 €

dvoudenní

35 €

42 €

permanentní

45 €

65 €

snížená

 

15 €

Creativeworld se koná ve stejném termínu jako souběžně probíhající veletrhy Paperworld a Christmasworld, se kterými se vystavené produktové skupiny synergicky doplňují.

Toolbar-Navigation