we make markets. worldwide.

Christmasworld 2015

To nejlepší ze svátečních dekorací najdete 31. 1. – 3. 2. 2015 ve Frankfurtu nad Mohanem

Na veletrhu Christmasworld se letos představí vše od adventních po vánoční dekorace, sezónní vnitřní i venkovní ozdoby a zároveň poutavé velkoplošné dekorace pro každou příležitost. Své produkty nabídne více než 900 vystavovatelů z 39 zemí. K vidění budou nejnovější výrobky a trendy, kterými obchody mohou inspirovat svoje zákazníky. I když je do začátku veletrhu ještě několik měsíců, výstavní prostory na Christmasworld 2015 jsou již téměř všechny zamluveny.

"Veletrh Christmasworld spojuje podnikání se sváteční náladou a emocemi. Díky širokému výběru dekorativních předmětů nejenom pro období Vánoc, ale i dalších svátků – a je to výběr, na který nikde jinde ve světě nenarazíte – se do Frankfurtu sjedou návštěvníci z celého světa, aby zde prohlédli a objednali nové zboží. Přínosem je pro ně i náš bohatý doprovodný program akcí, na nichž se mohou seznámit s novými nápady a načerpat čerstvé impulzy pro následující sváteční sezonu, nejenom Vánoce, ale i jiné svátky během celého roku." říká Eva Olbrich, ředitelka veletrhu.


Vystavovat se bude v pěti výstavních halách a široká škála výrobků bude opět dokonale strukturovaná: v hale 8.0 najdete potřeby pro floristy a zahradní dekorace, stuhy a balicí materiál, svíčky a vonné esence. V hale 9.0 potřeby pro floristy a zahradní dekorace, sezónní dekorace, a příslušenství pro oslavy. V hale 9.1 to budou sezónní dekorace a dárky, Vánoce a advent. Halu 9.2 naplní asijské vánoční a sváteční dekorace a v hale 11.0 bude k vidění visual merchandising & osvětlení, Vánoce & advent. 

Doprovodný program veletrhu naleznete ZDE

Toolbar-Navigation