we make markets. worldwide.

Christmasworld 2017

Sektor sezónních a slavnostních dekorací započne rok 2017 novými nápady, informacemi, širokou nabídkou produktů a aktuálními trendy na mezinárodním veletrhu Christmasworld, letos s mottem „Happy New Business“.

Ve dnech 27. až 31. ledna 2017 ve Frankfurtu nad Mohanem představí více než 900 vystavovatelů z celého světa vše od adventních po vánoční dekorace, sezónní vnitřní i venkovní ozdoby a zároveň poutavé velkoplošné dekorace pro každou příležitost.

Komplexní škála vystavovaného zboží může být inspirací pro sestavení nové produktové nabídky. V rámci rozsáhlého doprovodného programu se návštěvníci mohou seznámit s informacemi od předních odborníků a získat know-how a návody, jak přilákat koupěchtivé zákazníky. „Očekáváme, že všichni zástupci velkoobchodů, obchodníci i další podnikatelé v segmentu dekorací si z našeho programu akcí vyberou ty, jež je přivedou na nové nápady a zajistí jim lukrativní a úspěšné sváteční prodeje“ říká Eva Olbrich, ředitelka veletrhu. Předvánoční čas je pro tento sektor obdobím největšího obratu. „Jak se zájemci dozvědí na našich přednáškách a specializovaných výstavách, lze postupy, které jsou v tomto období zvláště účinné - jako například krásné a emotivní aranžování výrobků a jejich zasazení do příběhu Vánoc – s obměnami využít i po zbytek roku“ dodává ředitelka veletrhu Christmasworld.

Přidanou hodnotou jsou i souběžně probíhající veletrhy Paperworld a Creativeworld.

Více informací k doprovodnému programu veletrhu naleznete zde.

Toolbar-Navigation