we make markets. worldwide.

Christmasworld & Flora Decora 2018

Ve dnech 26.–30. ledna 2018 bude frankfurtské výstaviště opět zaplaveno nepřeberným množstvím vánočních a svátečních dekorací. Jako každý rok zde proběhne mezinárodní veletrh Christmasworld! Nadcházející sezona nás zavede za tradicí, ale nabídne také výstřednost. Konkrétní tvář těchto trendů je prezentována přehlídkou Christmasworld Trend Show.

V kurzu budou vedle tradičních vánočních motivů také komiksové či fantasy postavy, jako jsou jednorožci nebo ptačí motivy. Mezi trendy materiály se objeví křehká krajka, recyklovaný papír či ozdoby z tenkých drátků, skla a kovu s promyšlenými detaily. Barevná paleta bude spíše tlumená – povedou odstíny měděné, růžové a tradiční bílé. 

K atraktivním doprovodným akcím veletrhu patří Christmasworld Forum, které nabízí prakticky zaměřené přednášky a workshopy zabývající se současnými tématy v odvětví. K dekoracím pro velké a veřejné prostory, jako jsou obchodní centra, letiště, hotely či celá města, Vás nově zavede logo „Concept Decoration“ umístěné u konkrétních vystavovatelů. Za zmínku stojí také komentované prohlídky pro odbornou veřejnost v němčině i angličtině, které jsou výbornou příležitostí, jak se zorientovat v nabízených produktech a navázat kontakty s kolegy z oboru.

Souběžně již po třetí proběhne také veletrh Flora Decora, jenž svým návštěvníkům nabídne řezané květiny, pokojové rostliny a květinové vazby jako doplňkový sortiment – v ideálním čase na začátku roku, přímo v srdci nejsilnějšího trhu s květinami v Evropě.

Více informací o obou veletrzích naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation