we make markets. worldwide.

Christmasworld 2019: sváteční dekorace a čerstvé květiny Flora Decora

Začátek nové veletržní sezony bude ve znamení svátečních dekorací a krás čerstvých řezaných květin díky veletrhu Christmasworld a Flora Decora 2019. Nadcházející sezona představí nezbytnou tradici, ale i moderní a designové novinky, které zaujmou nejednoho návštěvníka. Nenechte si ujít Christmasworld Trends.

Co můžete od veletrhu čekat? Bude to bezkonkurenční přehled o trhu a největší spektrum sezonních a slavnostních dekorací na světě, nejnovější trendy na Vánoce a všechny slavnosti roku. Doprovodný program nabídne trend show, speciální výstavy, odborné přednášky a workshopy. Své názory, zkušenosti a vědomosti si budete moci vyměnit s odborníky a kolegy z celého světa.

A co konkrétně veletrh nabídne? V první řadě Christmasworld Trends, plnou nejnovějších trendů a novinek. Zajímavou částí je zde Kinemona Vintage. Tato speciální show vám dá nápady na to, jak vyzdobit velké výlohy či jiné rozlehlé prostory a veřejná místa. Samotné Christmasworld Forum nabídne přednášky a workshopy, které ukážou praktické příklady, jež pomohou osvěžit vaše dovednosti a prohloubí vaše znalosti v dané problematice.

Veletrh Christmasworld nabízí platformu, kde budete moci uskutečnit svá jednání či schůzky. Premium: business programme nabízí zázemí prostřednictvím lounge, VIP parking či občerstvení.

Současně s veletrhem Christmasworld se představí veletrh Flora Decora, který svým návštěvníkům nabídne řezané květiny, aranžované květiny a květinové vazby jako doplňkový sortiment. V této sekci bude představen projekt Pop-up-Store Retail Boulevard. Tato sekce bude věnovaná sezonním dekoracím – jak je prezentovat a hlavně, jak je prodat.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit pohodlně online a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenka platí i na souběžně probíhající veletrhy Paperworld a Creativeworld. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu. 

 

Toolbar-Navigation