we make markets. worldwide.

Christmasworld a Floradecora rozzáří Frankfurt

Ve dnech 24. – 28. ledna 2020 bude výstaviště ve Frankfurtu nad Mohanem plné barev díky mezinárodnímu veletrhu svátečních a sezonních dekorací Christmasworld, který přinese celou řadu novinek!

Na veletrhu se setkávají zástupci výrobních firem či velkoobchodů především z oblasti vánočních a sezonních dekorací, světýlek a neonů, květinových a zahradních dekorací, svíček a vůní, balicích papírů, stuh a také vánočních cukrovinek. Minulý ročník navštívilo více než 45 tisíc návštěvníků, kteří zde hledali nové obchodní kontakty, a vystavovalo na něm téměř 1100 firem ze 44 zemí.

Jako každý rok představí studio bora.herke.palmisano 3 hlavní trendy pro nadcházející sezonu 2020/2021. Všechny se točí kolem témat jako jsou sounáležitost a solidarita a nesou společný název Family Matters. Vycházejí ze současných proudů ve světě interiérového designu a módy a jmenují se silken party, green ritual a happy get-together.

Ze všech událostí, jež budete mít možnost na veletrhu vidět, doporučujeme navštívit především samostatnou sekci Floradecora v hale 8.0, která je celá zaměřená pouze na květiny a okrasné rostliny, jež dostávají v maloobchodech s dekoracemi čím dál větší prostor i význam. Hlavním trendem tohoto segmentu budou čerstvé rostliny, které neberou svým majitelům mnoho času a úsilí na jejich údržbu. V hale 8.0 tak najdete ten největší výběr řezaných květin, pokojových rostlin a květinové vazby, ale také nabídky služeb spojených s tímto odvětvím. Své produkty zde představí obchodníci s květinami, pěstitelé, velkoobchody s floristickým zbožím, logistické společnosti i firmy zabývající se vázáním či aranžováním a balením květin.

Rozhodně si ale nemůžete nechat ujít ani Christmasworld Academy, plnou prakticky orientovaných přednášek a workshopů od největších expertů v oboru. Je ideálním místem k prohloubení vědomostí a načerpání inspirace. Ani letos nebude chybět tradiční Retail Boulevard, jenž v Gallerii 0 představí tři návrhy obchodů. Na nich bude demonstrovat, jak lze prodeje učinit zajímavější, pohodlnější a zároveň představí různé služby, které pomohou obchodníkům přilákat a uspokojit zákazníky.

Christmasworld oslaví v roce 2020 desáté výročí spolupráce s designérským duem 2dezign, které návštěvníkům nabídne různé nápady pro vytvoření okouzlující atmosféry při dekorování velkých veřejných prostor a uspořádají i přednášky a workshopy s praktickými tipy.

Souběžně s veletrhem Christmasworld probíhá také Paperworld a Creativeworld

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

 

Toolbar-Navigation