we make markets. worldwide.

Cleanzone 2014 – doprovodné akce

I letos se na veletrhu Cleanzone můžete těšit na zajímavý doprovodný program, jako například Cleanzone Congress a Cleanzone Award. Připomínáme, že událost se koná mezi 21. a 22. říjnem ve Frankfurtu nad Mohanem.

Vstupenky na veletrh můžete zakoupit on-line.

Cleanzone Kongres

Od roku 2011 je Cleanzone Kongres místem mezinárodní a meziodvětvové výměny informací mezi experty, výzkumníky a uživateli na profesionální úrovni. Cílí na všechny z těch oblastí, kde už cleanroom technologie hrají klíčovou roli, nebo kde ji hrát teprve budou. Díky jasnému rozdělení na základní a pokročilé zasedání kongres slouží jak nováčkům v této oblasti, tak zkušeným odborníkům. Partnerem Kongresu je ReinraumAkademie z Lipska.

Cleanzone Plaza

Prezentace, vystoupení a panelové diskuse vám přímo v centru dění představí nejnovější poznatky z vývoje. Přednášky jsou přístupné všem návštěvníkům zcela zdarma. Tato platforma navíc nabízí vystavovatelům možnost pořádání workshopů, diskusí apod.
 

Vystavovatelský program

Jednou z nejvíce zajímavých událostí Cleanzonu je bezpochyby program v rukou samotných vystavovatelů, prohlédněte si harmonogram a těšte se, co všechno si na vás přichystali:

http://messeevents.das-maingold.de/_en/cleanzone/exhibitorevents

Cleanzone After-work Party

21. 10. můžete využít možnosti odpočinout si a pobavit se v rámci příjemně organizované popracovní party. Setkejte se s partnery a klienty v uvolněnější atmosféře a upevněte tak pracovní vztahy. 

Cleanroom Award 2014

ReinraumAkademie GmbH hledá převratná vylepšení s ohledem na inovace, udržitelnost a účinnost. Mezinárodní porota z oblasti výzkumu a vzdělávání vybere pět nejpokrokovějších konceptů. Ocenění letos bude uděleno již potřetí.
 

Více o doprovodném programu naleznete na těchto internetových stránkách:
https://cleanzone.messefrankfurt.com/frankfurt/en/visitors/events.html 

Toolbar-Navigation