we make markets. worldwide.

Cleanzone 2019: Veletrh čistících technologií

Ve dnech 19. a 20. listopadu se na frankfurtské výstaviště vrací veletrh Cleanzone, který se zaměřuje na čistotu prostor v nejrůznějších odvětvích od zdravotnictví, farmacie a potravinářství až po mikrotechnologie. Minulého ročníku se zúčastnilo téměř 1300 expertů ze 39 zemí světa. Celá akce se uskuteční v hale 1.2.

Letos je kladen důraz především na využití smart technologií, jež budou hrát v budoucnu čím dál větší roli. Neméně důležitým tématem jsou také na míru navržené prostory, které mohou společnostem ušetřit čas i peníze.

Tento rok představí DRRI (German Cleanroom Institute) vůbec poprvé „Research Award“, jež ocení nejlepší diplomovou práci napříč německými univerzitami se zaměřením na inovativní nápady v oboru čistých prostor. „Cleanroom Future Award“ naopak ocení firmy, organizace, či jednotlivce za průlomové inovace v oblasti udržitelnosti a efektivity. Těšit se můžete i na „Cleanzone Conference“, kde budou probíhat přednášky expertů z průmyslu, vědy a výzkumu. Nebude chybět ani „Cleanzone Campus“, který cílí na projekty výzkumných ústavů zabývajících se problematikou čistých technologií.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Toolbar-Navigation