we make markets. worldwide.

Creativeworld 2017

Ve dnech 28. až 31. ledna 2017 otevře Creativeworld, přední mezinárodní veletrh uměleckých, výtvarných a hobby potřeb, v halách Frankfurtských veletrhů novou sezónu kreativního rukodělného tvoření.

Veletrh v roce 2017 zaznamená nový rekord – zaregistrováno je více než 300 vystavovatelů z více než 30 zemí. V reakci na to byla rozšířena i výstavní plocha a letos své zboží veletrh představí v halách 4.1 a 4.

Veletrh v předstihu definuje trendy zboží, které budou aktuální v následujícím období, a jejich konkrétní tvář prezentuje skrze přehlídku Creativeworld Trend Show, kterou sestavuje a prezentuje studio Bora.Herke.Palmisano. K atraktivním doprovodným akcím veletrhu patří Creativeworld Forum, které nabízí prakticky zaměřené přednášky zabývající se současnými tématy v odvětví. V roce 2017 bude kladen větší důraz na workshopy a ukázky nových produktů a technik.

 „Rozšíření programu přednášek na veletrhu Creativeworld jako doplněk programu workshopů v roce 2016 byl skutečný úspěch a dostali jsme hodně pozitivní zpětnou vazbu od zámořských návštěvníků, kteří si pochvalovali i simultánní tlumočení. Téměř všechny semináře byly naplněny do posledního místa a po každém z nich odborní návštěvníci nešetřili chválou. I na jejich tvářích bylo vidět, že rukodělné a kreativní tvoření vám přinese jen radost.“ říká Martina Lammel, prezentátorka ZDF.

K programu patří také Urban Art Exhibition, v rámci které se představí začínající i světoví umělci street art scény. Za zmínku stojí i komentované prohlídky pro odbornou veřejnost v němčině i angličtině, které jsou výbornou příležitostí, jak se zorientovat v nabízených produktech a navázat kontakty s kolegy z oboru.

Více informací k veletrhu a jeho doprovodném programu naleznete zde

Toolbar-Navigation