we make markets. worldwide.

Creativeworld 2018

Získejte rychlý přehled o trendech a novinkách na trhu! Navštivte od 27. do 30. ledna 2018 Creativeworld, mezinárodní veletrh uměleckých, výtvarných a hobby potřeb. Využijte této jedinečné příležitosti a seznamte se s unikátní nabídkou kreativních materiálů a výrobků, dekorací, potřeb pro umělce, ruční tvorby a textilního designu bezmála 340 vystavovatelů z celého světa.

Veletrh Creativeworld v předstihu definuje trendy zboží, které budou aktuální v následujícím období. Konkrétní tvář těchto trendů je prezentována přehlídkou Creativeworld Trend Show. K atraktivním doprovodným akcím veletrhu patří Creativeworld Forum, které nabízí prakticky zaměřené přednášky a workshopy zabývající se současnými tématy v odvětví. K programu patří také Street Art Exhibition, v rámci které se představí začínající i světoví umělci street art scény. Návštěvníci veletrhu budou mít jedinečnou možnost sami si produkty vyzkoušet. Na workshopech v rámci akce v prostorách Creativeworld Forum se potom budou moci seznámit s různými technikami street artu.

„K fenoménu trendy pouličního umění připravujeme speciální show ve spolupráci s pouličním umělcem Akimem Waltou. Chceme představit produkty a materiály, ukázat obchodníkům, jak produkty pro street art prezentovat na prodejních plochách a přitáhnout tak pozornost nové cílové skupiny,“ říká Michael Reichhold.

Za zmínku stojí i komentované prohlídky pro odbornou veřejnost v němčině i angličtině, které jsou výbornou příležitostí, jak se zorientovat v nabízených produktech a navázat kontakty s kolegy z oboru. Speciální prostor Creativeworld Forum nabídne množství workshopů o nových technikách a materiálech i ukázky produktů.

Více informací o obou veletrzích naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation