we make markets. worldwide.

Creativeworld 2019: zvelebte si svůj dům či byt

Získejte rychlý přehled o trendech a novinkách na trhu! Navštivte od 26. do 29. ledna 2019 Creativeworld, mezinárodní veletrh uměleckých, výtvarných a DIY potřeb. Pohodlí a útulná atmosféra, setkávání s přáteli, večírky a vyzdobené stoly – nápady, které ocení nejeden návštěvník.

Na přehlídce veletrhu budou díky designérům představeny a využity materiály a nástroje vystavovatelů, které tvoří jednotlivé kompozice.

Zvelebte si jednoduše svůj dům či byt. Na přehlídce trendů budou díky designérům představeny a využity materiály a nástroje vystavovatelů, které tvoří jednotlivé kompozice.

Celý veletrh bude doprovázen mottem „Welcome friends“ a nabídne nápady na zvelebení domu či bytu. Všechny trendy představí Creativeworld Trends 2019/20, které nabídnou nejnovější schéma barev, vzorů, látek či dekorů. To celé bude podpořeno DIY trendy. Sekce Street Art poukazuje na specifickou cílovou skupinu a na trend graffiti, který proniká do obytných částí. Návštěvníci veletrhu budou mít jedinečnou možnost sami si produkty vyzkoušet. Na workshopech v rámci akce v prostorách Creativeworld Forum se potom budou moci seznámit s různými technikami street artu. Novinkou jsou zde Trade Concept 4.0: „Uprage your store“ či Urban Art Lab.

Součástí veletrhu je udělování Creative Impulse Award, jež je nejdůležitější cenou v tomto odvětví. Veletrh bude doprovázet také velké množství přednášek či workshopů, kde si budou moci návštěvníci vyzkoušet různé techniky a materiály.  

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit pohodlně online a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenka platí i na souběžně probíhající veletrhy Christmasworld a Paperworld. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu. 

Toolbar-Navigation