we make markets. worldwide.

Design Plus Award i Luminale - program na Light + Building

Light + Building je největší světový veletrh osvětlovací techniky a řešení pro inteligentní budovy, který  se koná jednou za dva roky.

Úsporné a efektivní využívání energie má v současném světě rostoucí význam. Tento trend reflektuje i veletrh Light+Building – jeho klíčovými tématy jsou digitalizace osvětlení a budovy jako zelené elektrárny. Cílem veletrhu je dosažení většího pohodlí v kombinaci s kreativním designem, bezpečností a nižšími náklady na elektrickou energii v bytových domech, kancelářských budovách, obchodních centrech a dalších veřejných budovách.

Kromě veletrhu samotného proběhne pod hlavičkou Messe Frankfurt akce, která už se proslavila i samostatně. Luminale je světelnou přehlídkou, která se koná na 180 místech po celém Frankfurtu. Tato show představí nápady a inovace, které se týkají osvětlení, energetické účinnosti, využívání nových technologií a materiálů a jejich účinku na kvalitu života v našich městech a obcích. Frankfurtský veřejný prostor se stane výstavní platformou pro umělce a designéry, kteří své instalace mohou prezentovat netradičně a živě. Luminale se skvěle doplňuje s oficiálním bussines prostředím na výstavišti a dohromady vytváří světově unikátní setkání.

Program a místa, kde se s instalacemi Luminale můžete setkat, jsou ke stažení zde:

http://light-building.messefrankfurt.com/content/dam/light-building/2014/_Finder_2014_Final.pdf

 

 

Dalším lákadlem je jedno z několika ocenění veletrhu - Design Plus powered by Light + Building.

Do soutěže se mohou přihlásit renomovaní designéři a výrobci stejně jako studenti nebo absolventi. Produkty jsou posuzovány odborníky ve třech kvalitativních kategoriích: design, technologie a ekologie. Oceněné výrobky budou vystaveny v hale 1.1, kde proběhne v neděli 30.3. i slavnostní ceremoniál předávání cen.

 

Další Events veletrhu najdete zde:

http://light-building.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/events.html

Toolbar-Navigation