we make markets. worldwide.

Doprovodné akce na Heimtextil 2014

Design, udržitelnost, kreativita a emocionalita jsou aspekty, které hrají stále důležitější roli v odvětví domácího textilu. Heimtextil reflektuje tento vývoj a představuje nejnovější směry a dění v Trendshow, prezentacích designu, výstavách a skrze slavnostní předávání cen.

Program je rozdělen do tří hlavních oblastí: Trend přehlídky a přednášky o procesu jejich vytváření, prezentace a soutěže a „Contract & Lecture square“.

Trend show

Během roku se u trendového stolu ve Frankfurtu sejde skupina mezinárodních odborníků, analyzuje své poznatky a diskutuje o podobě nadcházejících trendů.

Každoroční Trend Book vydaný touto skupinou odborníků je široce respektovanou a vyhledávanou publikací. Poskytuje s předstihem náhled do proudů a trendů pro příští rok a poskytuje vystavovatelům cenné informace , které jim pomohou udržet náskok před konkurencí .

Naživo můžete zažít Heimtextil Trend přehlídku. Každý rok působí jako vedoucí organizátor koncepce a obsahu jiná organizace, pro Heimtextil 2014 je to studio FranklinTill.

 

Contract Square

Již pošesté zve Heimtextil architekty, dekoratéry, vystavovatele a návštěvníky na třídenní série prezentací se zaměřením na hotely a bydlení. Letošními hlavními otázkami jsou „Architektura je konverze", „Nestadardní hotely " a "Život v komunitě“. Toto setkání je architekty vnímáno jako vzdělávací akce a její účastníci mohou získat příslušné osvědčení. Události všech tří dní moderuje berlínský teoretik architektury Andreas Ruby.

Bohatý a pestrý program na jednotlivé dny najdete pod tímto odkazem: http://heimtextil.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/events/contract-square.html

V případě zájmu je třeba se k účasti předběžně zaregistrovat emailem na hamburg@ait-online.de.

Lecture Square

Přednášková setkání na vysoké úrovni zabývající se hlavními otázkami odvětví. Letošními tématy jsou  "Webchance Academy“ – fórum pro úspěšnou online reklamu a prodej, „Hotel IT“ - Digitální Trendy v hotelnictví“ a „Vlna a udržitelnost“ - trendová prezentace o výzkumu a propagaci vlny.

Podrobný program a časy najedete zde: http://heimtextil.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/events/lecture-square.html

Heimtextil nabízí i doprovodné akce pro běžné návštěvníky a nenáročné účastníky veletrhu. Odpočiňte si např. v Art Café, prostoru ve stylu současného britského moderního interiéru, který představuje inovace v segmentu okenních textilií a čalounění. Servírují se typické britské občerstvení a delikatesy.

Všechny akce a doprovodné dění na Heimtextilu 2014 najdete pod tímto odkazem. Naplánujte si svou návštěvu pestře.

http://heimtextil.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/events.html

Toolbar-Navigation