we make markets. worldwide.

Events na veletrhu Ambiente

Blíží se Ambiente, každoroční přehlídka spotřebního zboží a designu. Ambiente v sobě skrývá hned tři unikátní veletrhy pod jednou střechou - Dining, Giving a Living, které svým rozsahem a kvantitou výrobků představují unikátní platformou pro prezentaci mimořádně pestré palety spotřebního zboží. Doprovází ho řada soutěží, přehlídek a vedlejších programů, které stojí za to navštívit.

OCENĚNÍ

 

Design Plus

Ocenění a označení jako Design Plus získají produkty zvláště kvalitního zpracování nebo inovativního designu. Tento výběr mezi vystavovanými výrobky provází veletrh  Ambiente už třicet let.

KitchenInnovation of the Year

Kuchyňská inovace roku je spolehlivou a důvěryhodnou pečetí kvality. Z užšího výběru provedeného odborníky zvolí konečné výsledky spotřebitelé. Na veletrhu je pak cena vyhlášena a oceněné výrobky vystaveny spolu ve zvláštní show.

AKCE


Stars on stage

Nejlepší je zažít produkty v praxi. Kuchaři, cukráři, someliéři a další odborníci z řad vystavovatelů odhalí své triky a tipy, předvedou novinky, inovace i populární klasiku v oboru. Nechte se inspirovat v akci.

ZVLÁŠTNÍ VÝSTAVY

Next

Next patří ke stálicím Ambiente a spolu s Talents k nejdůležitějším doprovodným akcím. Next představuje novou vlnu mladých výrobců a firem, které jsou na trhu prvních pět let a přinášejí svěží nápady a inovace. Mladá krev se představí vždy ve dvou ze tří tematických sekcí veletrhu, letos je to Giving a Living. Můžete se těšit na celoevropskou účast a dokonce i japonský design v obou sekcích.

 

 

Talents

Talenty na scéně Dining a Living získávají na Ambiente velkorysou podporu. Čerství absolventi designérských škol, jejichž nápady a práce zatím neprošli bussinesovým prostředím, dostanou možnost vystavovat na náklady Messe Frankfurt a mohou tak navázat klíčové vztahy a spolupráce již na začátku své profesionální cesty, kdy nemají prostředky na vlastní propagaci. Talents je kurátorský výběr těch nejlepších z celého světa, kteří se do oboru chystají vstoupit. Talents je zajímavou výstavou, kterou si jistě nenechte ujít.

  

 

Více informaci, vide, fotky a další najdete na http://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/willkommen.html

Přijeďte se podívat!

Toolbar-Navigation