we make markets. worldwide.

Events na veletrhu MusikMesse

Kromě vystavovatelů samotných můžete těšit i na bohatý doprovodný program, který zvláště v hudebním světě slibuje zajímavé zážitky.

 

 

Dalším světovým veletrhem s významnou českou účastí je Musikmesse – přehlídka výrobků a inovací od klasických nástrojů, akustických, elektrických a basových kytar, žesťových, dřevěných dechových nástrojů, perkusí a keyboardů k elektronickému vybavení, počítačového hardwaru a softwaru.

 

Artists of Accordion

V hale 3.1, která patří akordeonům a harmonikám, vznikne letos vlastní podium, kde budou po všechny čtyři veletržní dny probíhat živé koncerty akordeonových mistrů. Přijďte si poslechnout, program najdete pod tímto odkazem: http://musik.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/events/artists-of-accordion-.html

 

Ocenění

Během Musikmesse vrcholí různé dění v oboru ve formě ocenění výrobců i uživatelů hudebních nástrojů. Zajímavá je např. Frankfurt Music Prize, která je udělována již od roku 1980 vždy jednomu hudebníkovi, skladateli, učiteli či jiné osobnosti působící na poli všech hudebních žánrů za dosažení mimořádných úspěchů ve své činnosti. Letošním laureátem je americký jazzový saxofonista Ernie Watts.

Další ocenění rozdělili např. novináři odborných časopisů na poli hudebních výrobků a příslušenství (MIPA), Německá pianová rada uděluje cenu „Klavírní hráč roku“, Live Entertainment award putuje za těmi, kteří v zákulisí akcí a scén zajišťují hladký průběh, a finálové kolo soutěže SchoolJam 2014 představí ty nejlepší německé školní bandy.

 

Musikbiz Lounge & Congress

Během celého veletrhu bude také probíhat kongres, který účastníkům umožní vyměnit své názory a zkušenosti v oboru během seminářů a panelových diskuzí. Congress Centre Messe Frankfurt se stane bodem neformálních setkání firem v hudebním průmyslu, které se mohou navzájem dozvědět o svých činnostech, názorech, nápadech, nových možnostech ochrany autorských práv, music-marketingu a dalším.

 

 

Angora Stage & Acoustic Stage

V málokterém odvětví je prezentace formou akce naživo tak jednoduchá a samozřejmá. Co na stáncích vystavovatelů uvidíte, na Angora a Acoustic Stage zažijete na vlastní uši.

 

 

Další zajímavé programy, koncerty, semináře a akce najdete v sekci Events pod následujícím odkazem. Některé vyžadují registraci, proto neváhejte a naplánujte si návštěvu veletrhu pěkně předem.

http://musik.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/events.html

Toolbar-Navigation