we make markets. worldwide.

Firma ROKU 2013 na Frankfurtských veletrzích.

Grund, jeden z předních stálých vystavovatelů na veletrhu Heimtextil, vyhrál ocenění Firma roku 2013.

Vítězná firma Grund v soutěži Vodafone Firma roku uspěla v konkurenci 3 116 společností. Firmu rodina založila v roce 1990 s minimálním kapitálem a jedním šicím strojem doma v ložnici. Během několika málo let se společnosti podařilo obsadit bývalý československý trh, přestěhovat se do nově postavené haly a vystavovat na světovém veletrhu. Nyní má firma 80 vlastních obchodů v Německu a pomocí nových technologií úspěšně bojuje proti asijské konkurenci.

Tato úspěšná a inovativní společnost, která působí na trhu již více než dvacet let, si vítězství rozhodně zaslouží. Oceňuji české firmy, které jsou schopny se se svými produkty výrazně prosadit v zahraničí. Konkrétně příběh vstupu na německý trh je velmi inspirující a přeji podobné úspěchy i při dobývání asijských trhů,“ uvedl porotce Petr Ryska, vicepresident pro firemní zákazníky společnosti Vodafone.

Na veletrhu Heimtextil 2014 ve Frankfurtu se firma prezentuje již tradičně. Nově se letos zúčastní i veletrhu Ambiente, kde představí novou řadu koberečků Mandaly.

 

 

Toolbar-Navigation