we make markets. worldwide.

Flora Decora 2020

24.–28. ledna 2020, veletrh čerstvých květin, orientálních rostlin a doplňkového sortimentu.

Po loňském úspěchu se Flora Decora dočká i svého druhého ročníku a představí rozsáhlý sortiment řezaných květin, pokojových rostlin a květinové vazby jako doplňkového sortimentu. V ideálním čase na začátku roku, přímo v srdci nejsilnějšího trhu s květinami v Evropě, představí své zboží vystavovatelé z celého světa - pěstitelů a obchodníků s květinami, velkoobchodů s floristickým zbožím, dovozců a vývozců, zástupců prodejních družstev a sdružení, aukčních domů, logistických společností, firem zabývajících se vázami a balením květin i dodavatelů keramiky.

 Součástí myšlenky nové sekce Floradecora je i jedinečný design výstavních stánků pro vystavovatele koncipovaných do kruhu, díky kterému je konkrétní zboží vidět ze všech stran. Nejzajímavější na této úpravě haly je centrální „farma“ - prostor navržený jako místo pro navazování kontaktů, rozhovory, odborné přednášky, workshopy, soutěže a ceremoniály udílení cen v rámci doprovodného programu.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky jsou platné i pro souběžně probíhající veletrhy Christmasworld, Paperworld a Creativeworld, slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Vstupenka

předprodej

pokladna

jednodenní

25 €

29 €

dvoudenní

35 €

42 €

permanentní

45 €

65 €

snížená

-

15 €

Flora Decora se koná ve stejném termínu jako souběžně probíhající veletrhy ChristmasworldPaperworld a Creativeworld, se kterými se vystavené produktové skupiny synergicky doplňují.

Toolbar-Navigation