we make markets. worldwide.

Flora Decora 2017

Naprostou novinkou pro letošní rok je veletrh Floradecora, která nabízí svým návštěvníkům řezané květiny, pokojové rostliny a květinové vazby jako doplňkový sortiment – v ideálním čase na začátku roku, přímo v srdci nejsilnějšího trhu s květinami v Evropě.

 Poprvé se představí ve dnech 27. až 30. ledna 2017 v hale 11.1 skrze zboží vystavovatelů - pěstitelů a obchodníků s květinami, velkoobchodů s floristickým zbožím, dovozců a vývozců, zástupců prodejních družstev a sdružení, aukčních domů, logistických společností, firem zabývajících se vázami a balením květin i dodavatelů keramiky.

 „S veletrhem Floradecora jsme vstoupili na zcela novou půdu," říká Eva Olbrich, ředitelka veletrhu Christmasworld.

Součástí myšlenky nové sekce Floradecora je i jedinečný design výstavních stánků pro vystavovatele koncipovaných do kruhu, díky kterému je konkrétní zboží vidět ze všech stran. Každý kupující tak najde přesně to, co hledá - ať už cílí na malé nebo velké objemy, nakupuje ve velkém pro zahradní centrum nebo hledá zcela konkrétní položky pro exkluzivní květinářství nebo dárkové butiky. Nejzajímavější na této úpravě haly je centrální „farma“ - prostor navržený jako místo pro navazování kontaktů, rozhovory, odborné přednášky, workshopy, soutěže a ceremoniály udílení cen v rámci doprovodného programu.

Více informací o veletrhu a jeho doprovodném programu naleznete zde

Toolbar-Navigation