we make markets. worldwide.

Heimtextil 2018

9. -12. ledna 2018 Mezinárodní veletrh bytového textilu a textilu pro veřejný sektor


Veletrh Heimtextil je největší a nejvýznamnější mezinárodní veletrh bytového textilu a textilu pro veřejný sektor (hotely, restaurace, lázeňská zařízení, nemocnice, apod). V roce 2016 přijelo na veletrh Heimtextil 69 000 návštěvníků ze 141 zemí z celého světa a své produkty zde prezentovalo 2 965 vystavovatelů z 67 zemí.

Jako největší světový veletrh bytového textilu a textilu pro veřejný sektor hraje Heimtextil zvláštní roli indikátoru trendů u kvalitních špičkově navržených textilií s inovativními funkcemi. Proto se také společnost Messe Frankfurt v roce 1991 rozhodla na veletrhu Heimtextil zahájit přehlídku trendů. I pro rok 2018 pokračují manažeři s koncepcí "Theme Park", kde budou představeny nejnovější trendy této sezóny. Trendy pro rok 2017 si můžete prohlédnout zde.

Veletrh organizuje komentované prohlídky a řadu přednášek koncipovaných speciálně pro architekty, bytové architekty, designéry a hoteliéry, jimž nabízí hodnotné informace a inspiraci pro jejich práci v oboru spolu s možností setkat se s případnými obchodními partnery.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu.

Cena vstupenky

předprodej

pokladna

jednodenní

30 €

42 €

sezónní

54 €

80 €

snížená

26 €

Toolbar-Navigation