we make markets. worldwide.

Heimtextil 2020

7.–10. ledna 2020, mezinárodní veletrh bytového textilu a textilu pro veřejný sektor.


Veletrh Heimtextil je největší a nejvýznamnější mezinárodní veletrh bytového textilu a textilu pro veřejný sektor. V roce 2019 vystavovalo své produkty více než 3 tisíce vystavovatelů a dorazilo také přes 67 tisíc návštěvníků, kteří přijeli načerpat inspiraci ze segmentů nábytkových textilií, interiérových dekorací, ložního a koupelnového textilu, dekorací na zeď a dalších.

Jako největší světový veletrh bytového textilu a textilu pro veřejný sektor hraje Heimtextil zvláštní roli indikátoru trendů u kvalitních špičkově navržených textilií s inovativními funkcemi. Proto se také společnost Messe Frankfurt v roce 1991 rozhodla na veletrhu Heimtextil zahájit přehlídku trendů. I pro rok 2020 pokračují manažeři s koncepcí "Trend Space", kde budou představeny nejnovější trendy této sezóny. Trendy pro rok 2020/21 si můžete prohlédnout zde.

Veletrh organizuje komentované prohlídky a řadu přednášek koncipovaných speciálně pro architekty, bytové architekty, designéry a hoteliéry, jimž nabízí hodnotné informace a inspiraci pro jejich práci v oboru spolu s možností setkat se s případnými obchodními partnery.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu.

Cena vstupenky

předprodej

pokladna

jednodenní

33 €

45 €

sezónní

58 €

87 €

snížená

29 €

Toolbar-Navigation