we make markets. worldwide.

Heimtextil 2016

Zastřešujícím tématem příštího veletrhu Heimtextil (12. – 15. ledna 2016) je "well-being 4.0". "Well-being 4.0" je především o bytovém textilu, který vyzařuje auru relaxace a klidu. Technologie a věda však nezůstávají pozadu, naopak, v kombinaci s textilem hrají klíčovou roli. Číslo "4.0" v názvu odkazuje k průmyslu 4.0 a znamená inteligentní, digitální a na zákazníka šitá řešení.

Jako největší světový veletrh bytového textilu a textilu pro veřejný sektor hraje Heimtextil zvláštní roli indikátoru trendů u kvalitních špičkově navržených textilií s inovativními funkcemi. Proto se také společnost Messe Frankfurt v roce 1991 rozhodla na veletrhu Heimtextil zahájit přehlídku trendů. Vývojáři, tvůrčí týmy, nábytkářské firmy i designéři tu dostávají cenné rady a spolehlivé předpovědi trendů pro nadcházející sezónu. I pro rok 2016 pokračují manažeři veletrhu s koncepcí "Theme Park". Tato koncepce byla představena na veletrhu Heimtextil 2015 a letos se poprvé představí v hale 6.0, kde má dostatek prostoru a může se prezentovat samostatně.

HT Trendtable

Součástí veletrhu je i soutěž pro mladé talenty, tzv. Young Creations Award: Upcycling. Soutěž umožňuje studentům a absolventům interiérového designu prezentovat své kreativní projekty založené na tzv. upcyclingu, který spočívá v transformaci předmětů a materiálů do nových a lepších produktů.

Pod mottem "print IT digital" představí Heimtextil 2016 širokou škálu posledních technologických novinek od předních výrobců tiskařských strojů na světě. Ve všech výstavních halách mohou návštěvníci obdivovat ukázky digitálního tisku na textilie. Nenechte si ujít zajímavé lekce a přednášky s kompletními informacemi o této inovativní technologii! 

Heimtextil trends - protect

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Ceny vstupenek předprodej pokladna
permanentní  53 €  77 € 
jednodenní  29 €  

40 € 

studentská  -  25 € 

Toolbar-Navigation