we make markets. worldwide.

Heimtextil 2017

Veletrh Heimtextil opět potvrdí svou pověst největší mezinárodní veletržní akce roku v segmentu bytového textilu a textilu pro veřejný sektor.

Veřejný sektor si těžko dokážeme představit bez vysoce kvalitních interiérových textilií, které splňují nejvyšší funkční požadavky. Tapety, ložní prádlo nebo ochrana před slunečním zářením jsou jen zlomkem široké škály zboží, jež se na Heimtextilu představí. Veletrh ve Frankfurtu nad Mohanem nabízí ucelený přehled o nejnovějším zboží pro hotely a veřejný sektor, interiérový design a bytovou a interiérovou architekturu.

Od 10. do 13. ledna 2017 zde architekti, bytoví architekti, hoteliéři a společnosti zabývající se interiérovým designem najdou nejen největší výběr smluvního textilu na světě, ale rovněž širokou nabídku vzdělávacích a informačních akcí zaměřených na nové priority definované organizátory veletrhu jako „Interiér. Architektura. Hotelnictví“.

Každý rok funguje Heimtextil jako barometr trendů a přehlídka vysoce kvalitního textilu charakteristického špičkovým designem a inovativními funkcemi. V roce 2017 nás ve svém tematickém parku v hale 6.0 pozve na cestu do neznáma – hlavním tématem trendů jsou totiž Explorations“.

 A již popáté vyzval veletrh Heimtextil mladé kreativní umělce k odpovědnému přístupu ke zdrojům a upcyklaci i k účasti v soutěži „Young Creations Award: Upcycling“. Porotou vybrané nejlepší soutěžní objekty se představí na zvláštní výstavě v hale 4.2 v průběhu veletrhu.

Více informací ke vstupenkám zde.

Toolbar-Navigation