we make markets. worldwide.

Heimtextil 2018

Designové trendy, technické inovace a špičkové kolekce bytového textilu a vybavení od mezinárodních dodavatelů: díky svému jedinečnému portfoliu nabídne veletrh Heimtextil v dnech 9. - 12. ledna 2018 svým návštěvníkům skvělý přehled o všem, co se bude na trhu v následující sezoně. Očekává se účast asi tří tisíc vystavovatelů.

Doprovodný program veletrhu poskytne návštěvníkům přehled a cenné informace o nejnovějším vývoji na trhu i množství nápadů a inspirace. Vedle komentovaných prohlídek či praktických workshopů je každoročně vyhledávanou událostí také přehlídka s názvem „Theme Park“, v rámci které budou představeny trendy pro sezonu 2018/2019 – tentokrát s mottem „The Future is Urban“. Hledání smyslu budoucnosti na území měst definovalo čtyři obecné a pět doplňujících trendů. V kurzu bude konvertibilní a adaptabilní design reagující na stále se zmenšující obytné prostory, inovativní design podporující lidské zdraví a produktivitu, recyklace či individuálně řešené personalizované výrobky. Doplní je využití barev ke stimulaci energetické rovnováhy, důraz na funkčnost a udržitelnost, záměrně viditelné stopy po barvení, odhalené švy nebo třeba textury napodobující přírodu.

Představen bude také nový výstavní formát „Interior. Architecture. Hospitality Expo“, zacílený na architekty, interiérové designéry a hoteliéry, kterým poskytne produktové inovace a materiálová řešení. Portfolio vystavovaných produktů rozšíří také nová produktová skupina „All About Pets“, která nabídne vše pro naše domácí mazlíčky.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation