we make markets. worldwide.

Heimtextil 2019: nové trendy, podpora mladých talentů a Toward utopia

Mezinárodní veletrh bytového textilu a textilu pro veřejný sektor otevře své brány ve dnech 8.–11. ledna 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem. Veletrh představí nejen nové trendy pro nadcházející sezonu, ale i podpoří mladé talenty díky doprovodnému programu propagace talentů či přednášky určené cílové skupině architektů, interiérových designéru a návrhářům hotelového nábytku.

Veletrh nabídne představení trendů, které vymezují náš životní prostor podle nových standardů. Podle zakladatelky studia FranklinTill lidé už nechtějí nic komplikovaného, ale naopak touží po dobrých vztazích a spiritualitě. „Toward Utopia“ naznačuje, jaké cesty můžeme při hledání té své utopie zvolit. Tyto cesty představují trendy na novou sezonu a je jich hned pět. Bližší seznámení se s nimi poukazuje na trend „Go off-grid“, který útěkem k přírodě z města dává alespoň dočasné útočiště před internetem. Pokud se chcete uchýlit do virtuálního světa, objevte trend „Escape Reality“. Čisté linie a minimalistické bydlení nabídne trend „Seek Sanctuary“, oproti tomu nechybí ani příznivci luxusu –„Embrace Indulgence“. Bezpodmínečnou a hedonistickou touhu po návratu k hravosti, kterou v sobě má v určité míře každý z nás, představuje „Pursue Play“.

Tým veletrhu Heimtextil organizuje také novou soutěž pro absolventy vysokých škol s názvem New & Next. Cílem této cesty je propagace mladých talentů v textilním sektoru a poskytnutí první platformy k prezentaci výrobků a nápadů mladým textilním návrhářům. Vítězové soutěže budou mít stánek v produktové sekci „Textile Design“ v hale 3.0.

V rámci doprovodného programu se budou pořádat odborné přednášky a školení pro dodavatele textilu pro veřejný sektor, komentované prohlídky pro interiérové návrháře a manažery hotelů a ubytovacích zařízení.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation