we make markets. worldwide.

Hypermotion 2020

10.-12. listopadu 2020, veletrh inteligentních systémů a řešení pro dopravu, mobilitu, logistiku a digitální infrastrukturu.

V reakci na rostoucí význam inteligentních dopravních systémů, zatraktivnění sektoru inovací i pro malé podniky a šířící se průmyslovou revoluci 4.0 proběhne letos třetí ročník nového veletrhu Hypermotion. V důsledku digitalizace, dekarbonizace a extrémně rychlé výměny informací jsou zvyšovány nároky na mobilitu výrobků a služeb i jejich spolehlivost a dostupnost.

Cílem veletrhu je tak propojit vystavovatele – od poskytovatelů dat a služeb, přes software vývojáře až po dopravní společnosti a organizace – s návštěvníky – IT specialisty a vývojáři, výrobci elektrotechniky, telematiky či navigací nebo místní a regionální správou – a stát se tak první mezinárodní platformou digitalizace v odvětví mobility a dopravy. Představí budoucnost inteligentních dopravních systémů pod jednou střechou.

K navázání dialogu mezi aktéry sektoru nepochybně přispěje také mezinárodní konference, která je součástí veletrhu a bude se zabývat hned několika významnými tématy.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

 

Toolbar-Navigation