we make markets. worldwide.

Hypermotion 2018: chytré řešení budoucnosti

Nové průkopnické myšlenky a budoucnost mobility a logistiky – to vše a mnohé další představí druhý ročník mezinárodního veletrhu Hypermotion 2018. Své brány otevře ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech 20.–22.listopadu 2018.

Veletrh nabídne interaktivní část, konference, Hypermotion Lab či rozhovory zaměřené na inteligentní systémy a řešení pro mobilitu, logistiku a digitální infrastrukturu.

První ročník představil na 122 firem, které své myšlenky a vize odprezentovaly více než 2 100 návštěvníkům. Nejvíce návštěvníků přijíždělo na tento třídenní veletrh z České republiky, Francie, Velké Británie, Japonska, Rakouska, Nizozemska a samozřejmě z tuzemského Německa.

Celkový koncept veletrhu Hypermotion poukazuje na fakt, že logistika, mobilita infrastruktury a doprava v dnešní době a budoucnosti nemůžou fungovat odděleně. Pomyslnou hranici, která zde byla vytvořena v minulých letech, v budoucnosti nehledejte. Hypermotion vytvoří nezávislou platformu s digitální transformací v odvětví mobility a dopravy.

Lidé vnímají mobilitu jako součást své svobody a logistika vytváří růst a prosperitu, proto v době digitalizace a dekarbonizace musí být logistika a mobilita vždy k dispozici s veškerou spolehlivostí. Z toho důvodu musí být dopravní systémy dostatečně inteligentní, což mimo jiné znamená síťové, integrované, digitálně bezpečné a cenově dostupné. Nutností v tomto oboru je schopnost čelit modernizaci a revitalizaci.

Hypermotion nabídne bohatý doprovodný program plný přednášek s předními experty z oboru či workshopů, díky kterým získáte přehled o novinkách. Platforma Hypermotion Lab je orientovaná na budoucí příležitosti pro nováčky. Nové společnosti z oblasti mobilty a logistiky zde představí své podnikatelské nápady a projekty. Společnosti, které jsou na trhu již zavedené, budou soutěžit o prestižní ocenění Supply Chain Management Award. Zajímavou částí doprovodného programu bude také diskuse zakladatelů zavedených firem o úspěších i neúspěších v praxi. Oproti tomu samotní investoři poskytnou potenciálním podnikatelům tipy na zakládání společnosti.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation