we make markets. worldwide.

IFFA 2022

14. - 19. května 2022, veletrh masného průmyslu.

Mezinárodní veletrh masného průmyslu IFFA se koná jednou za tři roky. Vždy po třech letech představuje novinky z oboru. Veletrh představuje platformu, která spojuje všechny důležité články z průmyslu, maloobchodu a řeznictví. Veletrh má jasné zaměření a díky tomu je tento přední světový veletrh bezkonkurenční. Vše se zde točí kolem masa.

Na veletrhu se představí více než 1000 společností z 50 zemí světa, které představí nejnovější trendy. Vystavovatelé díky širokému spektru pokryjí segment od výroby až po high-tech. Pro obchodní návštěvníky je tento veletrh správnou volbou k navázání kontaktů s mezinárodním společenstvím masného průmyslu. Klíčová témata, která budou znít celým veletrhem, se zaměřují na optimalizovanou výrobu, efektivitu zdrojů, bezpečnost potravin a digitální řešení.

Tím, že se veletrh koná jednou za tři roky, představuje jako celek něco speciálního. Tři roky jsou doba, kdy vývoj postoupí kupředu, a veletrh je toho důkazem. Výstaviště nabídne technické inovace a zejména pak představí digitální revoluci, která společnostem otevírá pomyslné dveře více než kdy jindy. Díky tomu mohou efektivně těžit ze stále ještě nevyužitého potenciálu pro zvýšení efektivity.

Veletrh představí několik novinek a jednou z nich je začlenění nové haly 12 do celkové struktury veletrhu. Tato ultramoderní hala se pyšní dvěma patry s plochou o výměře 33 600 metrů čtverečních. IFFA se díky této hale stává větší, modernější a transparentnější.

Tento ročník bude i oslavou 70. výročí od prvního konání veletrhu. Ten se konal ve Frankfurtu v poválečném Německu v roce 1949.

Pozadu nezůstává ani doprovodný program, který představí nové, ale i osvědčené platformy. Oblíbenou částí jsou soutěže kvality, které pořádá Německý svaz řezníků a budou se konat v nové hale 12. Tyto soutěže působí jako kontrola a neustálé zlepšování kvality výrobků. Vedle soutěží se v hale 12 představí i výcvikové kurzy řezníků, kteří předvedou své dovednosti ve středu 8. května.

Po celou dobu konání veletrhu je návštěvníkům k dispozici IFFA Forum v hale 11.1. Zde se kombinují odborné přednášky s praktickými příklady od samotných vystavovatelů. Každý den je zaměřený na jeden důležitý trend průmyslu.

Praktické ukázky v přímém přenosu představuje i platforma Kitchen IFFA, která návštěvníkům ukazuje výrobní linky v plném chodu. Letošní ročník rozšiřuje výrobní linku o výrobu klobás, balení a označování jednotlivých produktů.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation