we make markets. worldwide.

ISH 2015

10.–14. března 2015 Světový veletrh v sektoru zařízení koupelen, stavební techniky, zařízení budov, energie, klimatizace a obnovitelných energií

na ISH, největším světovém veletrhu sanitární techniky, vytápění a klimatizace, se vše točí kolem energie a vody. Na zcela zaplněném výstavišti (260 000 m2) představí své výrobky více než 2400 vystavovatelů. 

Veletrh ISH se dělí na dvě velké části – ISH Energy a ISH Water.

ISH Energy zahrnuje celé spektrum služeb a produktů pro stavebnictví souvisejících s energií – vytápění, klimatizační, chladící a ventilační technika. Vše je zaměřeno především na efektivní využívání obnovitelných zdrojů, jako je solární a geotermální energie či biomasy, tepelná čerpadla, využití odpadního tepla apod. Velmi dobře zavedené Technologické a energetické fórum (ISH Technology and Energy Forum) proběhne i v roce 2015 a bude se jako v minulosti zabývat nejrůznějšími technologickými aspekty úsporného topení. V halách 11.0, 11.1 a poprvé i 10.2 v rámci přehlídky Aircontec představí vystavovatelé své klimatizační, ventilační a chladicí technologie.

ISH Water je největším světovým showroomem koupelnového designu s úplným spektrem produktů pro vybavení koupelen. Těšit se můžete také na speciální show „Pop up my Bathroom“, která se týká koupelnového interiéru.

 

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Cena vstupenky

předprodej

pokladna

jednodenní

17 €

37 €

sezónní

46 €

80 €

 Toolbar-Navigation