we make markets. worldwide.

ISH 2019: Nové výstavní dny i celkový koncept

Mezinárodní veletrh v sektoru zařízení koupelen, technických zařízení budov, energií, klimatizací a obnovitelných zdrojů energií představí ve veletržním roce 2019 mnoho novinek. Poprvé v historii se bude konat od pondělí do pátku, a to konkrétně od 11. do 15. března 2019.

ISH se představí v nové moderní hale 12, která byla do provozu uvedena na podzim 2018. V této hale se představí vybrané produktové skupiny ze segmentu ISH Energy. Další novinkou je nové výstavní uspořádání, které nabídne návštěvníkům lepší orientaci po celém výstavišti. Veletrhu se zúčastní více než 2400 mezinárodních vystavovatelů, z nichž mnozí své produkty uvedou v celosvětové premiéře. Minulý ročník navštívilo nejvíce návštěvníků z Francie, takže není překvapením, že se partnerskou zemí ISH 2019 stala právě Francie.

Segmenty veletrhu, jež jsou velmi propojeny, představí několik novinek. Plně využitelné segmenty ve stavebnictví jsou ISH Water, ISH Energy či Indoor Air Quality. Zajímavou sekcí se stává platforma „Pop up my bathroom“.

ISH Energy se věnuje inteligentním a efektivním technologiím budov. Zásadní rozvoj zde způsobuje digitalizace, díky které se oblast velmi rozrostla. Právě trh s topením představuje největší potenciál ve snížení emisí a skleníkových plynů.

ISH Water je zaměřeno zejména na inteligentní vodohospodářské systémy a řeší jejich bezpečnost, regulaci a monitoring. Nedílnou součástí toho segmentu jsou zde udržitelná řešení pro hygienu a ultramoderní řešení koupelen. Segment přikládá důležitost i řešení pitné vody, neboť v reakci na zvyšující se urbanizaci je potřeba stále šetrněji využívat zdroje.

O moderním řešení koupelen pojednává platforma „Pop up my bathroom“, jež bude na veletrhu nově představena. Trend poukazuje na přeměnu koupelny v lifestylovou místnost. A právě tato platforma představuje například výběr barev – „Colour selection“.

Veletrh nabídne doprovodný program, který představí například platformu Trend Forum. Tato platforma bude věnována přednáškám a workshopům zaměřeným na vizuální stránku koupelen a celkovou kulturu hygieny.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit pohodlně online a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu. 

Toolbar-Navigation