we make markets. worldwide.

Light + Building 2018

Ve dnech 18.–23. března 2018 proběhne ve Frankfurtu nad Mohanem Light + Building, mezinárodní veletrh osvětlení a technologie budov. Reflektovat bude především současný trend úsporného, efektivního využívání energií a digitalizace osvětlení i budov. Přidanou hodnotou nadcházejícího ročníku budou také elektronické bezpečnostní technologie, po nichž v posledních letech značně stoupá poptávka.

Ve světě osvětlení je aktuálně patrný minimalistický trend - strohý vzhled, barvy i materiály, jež na sebe neupoutávají přílišnou pozornost. Svítidla však i nadále zůstávají předmětem dekorativním a jejich design je výmluvným odrazem doby. Důraz je i bude kladen na přírodní materiály, jako je dřevo, bronz, sklo nebo papír, směrodatnou je také kvalita, přirozenost a příjemný světelný efekt.

V budoucnu se také zvýší poptávka po flexibilně řešeném osvětlení a samozřejmostí bude jeho digitální ovládání. Digitalizace i tvorba vzájemně propojených inteligentních systémů se nevztahuje jen k osvětlení, nýbrž k celým budovám. Řešením problému nadměrné urbanizace měst jsou digitální technologie, které vytvoří chytřejší, účinnější a udržitelnější strukturu – tzv. Inteligentní město.

Poptávka taktéž roste po technologickém zabezpečení budov. V reakci na tuto rostoucí potřebu představí veletrh Light + Building 2018 nový výstavní formát s názvem SECURE!. Vlastní prezentací jednotlivých firem budou inovativní řešení pro elektronicky řízené bezpečnostní systémy rozdělené do tří oblastí: Hotel – Kancelář – Průmysl a budou demonstrovány prostřednictvím tří aktivních scénářů v kontextu reálného života: Požár – Bouře – Vloupání.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation