we make markets. worldwide.

Musikmesse 2020

1. - 4. dubna 2020, veletrh hudebních nástrojů, hudební produkce a obchodních kontaktů v hudebním průmyslu.

Ve čtyřech dnech veletrhu se každé jaro ve Frankfurtu nad Mohanem setkávají výrobci a obchodníci, profesionální, poloprofesionální i amatérští hudebníci, aby se seznámili s nejnovějšími výrobky a inovacemi – od klasických nástrojů, akustických, elektrických a basových kytar, žesťových, dřevěných dechových nástrojů, perkusí a keyboardů k elektronickému vybavení, počítačového hardwaru a softwaru. Na rozdíl od jiných hudebních veletrhů Musikmesse prezentuje kompletní škálu výrobků hudebního odvětví.  

Rozhodně byste si neměli nechat ujít zahajovací koncert první den veletrhu, na kterém vystoupí světoznámí mladí pianisté. Během veletrhu bude také uděleno několik významných cen pro osobnosti ze světa hudby i školní hudební skupiny. 

Mezi vrcholné eventy doprovodného programu veletrhu Musikmesse 2018 patřili "Drum Camp" i "Guitar Camp", v rámci kterých mají návštěvníci příležitost si poslechnout vystoupení světoznámých umělců. Největším zážitkem jsou nepochybně malé zvukotěsné kabiny, díky nimž se návštěvníci dostanou k oblíbeným hudebníkům daleko blíže než v koncertní hale. Umělci posléze odpoví i na otázky týkající se jejich sestav a techniky a dojde i na autogramy a fotky. Mezi kytaristy se objevili například Jeff Waters (Annihilator), Tom Longworth (Robbie Williams) nebo Jen Majura (Evanescence), mezi bubeníky pak Ash Soan (Adele, Billy Talent), Karl Brazil (Robbie Williams, James Blunt) nebo Will Hunt (Evanescence). 

Více informací o veletrhu a doprovodném programu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Vstupné

předprodej

pokladna

permanentní

45 €

60 €

jednodenní

30 €

40 €

snížená

 

16 €

festivalová vstupenka

15 €

15 €

 

Toolbar-Navigation