we make markets. worldwide.

Messe Frankfurt navazuje spolupráci s Profil Media

Společnost Messe Frankfurt, která každoročně na svých veletrzích hostí okolo 250 českých vystavovatelů, se rozhodla podpořit český design a české výrobce, a stává se proto jedním z hlavních partnerů Cen Czech Grand Design a zároveň partnerem kategorie Výrobce roku. To nejlepší z českého designu bude představeno na mezinárodních veletrzích spotřebního zboží a designu – Ambiente a Tendence ve Frankfurtu nad Mohanem, které českým výrobcům a designérům otevřou dveře k navázání nových obchodních příležitostí.

„Český trh spotřebního zboží v sobě nese podle našeho názoru velký potenciál – a to zejména v designově orientovaných odvětvích. A proto se Messe Frankfurt vědomě zaměřuje na potřeby firem z tohoto segmentu a rozvíjení jejich tržních příležitostí. Velice nás potěšila možnost spolupráce s českými Profil Medii a s ní spojená podpora českého designu v rámci jejich aktivit – Designbloku, Cen Czech Grand Design a ocenění Výrobce roku. To nejlepší z českého designu bude pak představeno na mezinárodních veletrzích spotřebního zboží a designu – Ambiente a Tendence ve Frankfurtu nad Mohanem, které českým výrobcům  a designérům otevřou dveře k navázání nových obchodních příležitostí nejen v Evropě, ale po celém světě,“ říká Detlef Braun, ředitel společnosti Messe Frankfurt GmbH.

„Ceny Czech Grand Design uzavřely s Messe Frankfurt strategickou dlouhodobou dohodu o vzájemném partnerství. Jedná se o nový krok směrem k další podpoře českého průmyslového designu, což je hlavním cílem Cen Czech Grand Design. Prezentace na jednom z nejvýznamnějších evropských veletrhů může českým výrobcům výrazným způsobem otevřít cestu na zahraniční trhy a tím, že se Messe Frankfurt rozhodly podpořit české firmy, zase oni dávají najevo zájem o dění na našich trzích, které mají ke svým sousedům tradičně blízko. Věříme, že vzájemné partnerství přinese nejen marketingové, ale i obchodní výsledky a bude dalším krokem k budování dobrých vztahů mezi Českem a Německem,“ říkají Jana Zielinski a Jiří Macek, pořadatelé Cen Czech Grand Design.

 

Oznámení o spolupráci bylo zveřejněno v rámci tiskové konference 5. června 2012 v Praze.

 

Zleva: Tomáš Hendrych, Lucie Havlová, Jan Kolář, Tereza Zelenková (Obchodní partner Messe Frankfurt v ČR a SK), Detlef Braun (Obchodní ředitel Messe Frankfurt GmbH), Lucie Hlavsová, Nina Hlaváčková, Ivana Vejražková (Obchodní partner Messe Frankfurt v ČR a SK), Jana Zielinski, Jiří Macek (Profil Media)

 

Toolbar-Navigation