we make markets. worldwide.

Musikmesse 2017

Ve dnech 5. – 8. dubna 2017 představí mezinárodní veletrh hudebních nástrojů, not a hudební produkce a obchodních kontaktů ve Frankfurtu nad Mohanem veškeré novinky v hudebním sektoru. Od rocku až po klasiku, od syntezátorů po křídlovku: Musikmesse myslí na všechny cílové skupiny návštěvníků veletrhu.

V návaznosti na četné koncepční změny představené na minulém ročníku jsou i letos nadále rozvíjeny úspěšně zavedené aspekty a akce veletrhu. V halách výstaviště i ve venkovním prostoru si tak návštěvníci budou moci nejen vyzkoušet nejnovější inovace v odvětví, ale čekají na ně i mnohé zajímavé přednášky a eventy.

Za zmínku stojí nepochybně sekce Musikmesse Drums Brandworld a Musikmesse Guitar Brandworld, které díky svému rozdělení vždy na čtyři vzájemně propojené části poskytnou návštěvníkům jedinečný zážitek. Nejlákavější je nepochybně část s názvem "Camp" věnovaná vystoupením špičkových profesionálů a hvězd v malých zvukotěsných kabinách, setkávání a prezentaci jejich koncertního zařízení. Část pojmenovaná "Brand" nabídne návštěvníkům komplexní nabídku výrobců značkových produktů. V rámci programu částí "Collage" a "Academy" proběhne řada speciálních workshopů a seminářů virtuosů i odborníků nebo ukázek hry na vybrané hudební nástroje.

V sekci věnované bicím soupravám a bubeníkům vystoupí hvězdy jako je Will Hunt, bubeník světoznámé kapely Evanescence, Karl Brazil, člen skupiny Robbieho Williamse, nebo češka Veronika Lukešová, kterou si v rámci projektu „Rock meets Classic“ vybrali ke spolupráci hvězdy z kapel Deep Purple, Rainbow či Helloween.

Mezi kytarami se budete moci setkat například s Jen Majurou, nejnovější členkou skupiny Evanescence, nebo švédským kytaristou Magnusem Karlssonem, známým ze skupin Midnight Sun nebo Primal Fear.

Na loňský ročník naváže také úspěšný Musikmesse Festival 2017, který návštěvníkům a vystavovatelům nabídne jedinečná hudební vystoupení na různých místech po celém městě. Během trvání veletrhu budou vybrané kluby, bary a koncertní sály ve Frankfurtu nad Mohanem součástí speciálního programu a nabídnou mnohá vystoupení světoznámých umělců ze světa rocku, popu, jazzu, klasiky, hip hop a tance. Chybět nebudou ani vyhledávané hudební akce pod širým nebem v ulicích města. Frankfurt se v průběhu veletrhu opět stane "hlavním hudebním městem Evropy".

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation