we make markets. worldwide.

Musikmesse 2019: mnoho novinek na jednom místě

Mezinárodní veletrh hudebních nástrojů a hudební produkce otevře své brány nejen obchodníkům z celého světa, ale i hudebním nadšencům ve dnech 2.–5. dubna 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem.

Během čtyř dnů budou znít výstavištěm všechny hudební žánry a k vyzkoušení budou k dispozici nejnovější hudební nástroje.

I letošní ročník nabídne návštěvníkům bohatý doprovodný program. Hudba se rozezní nejen na výstavišti, ale i celým Frankfurtem, a to díkyMusikmesse Festivalu, na kterém zazní žánry od klasiky po punk. Chybět nebude ani každoročně stále oblíbenější Guitar Boutique Village, kde si ve speciálně upravených kabinách můžete vyzkoušet ty nejnovější kytarové kousky.

Musikmesse uvede finále SchoolJamu – největší německé školní soutěže. Na pódiu vystoupí školní skupiny, jejichž členům je více než 10 let. S trochou štěstí nejlepší skupina poté zahraje na velkém finále celého veletrhu Musikmesse 5. dubna 2019.

Ani letos nebude chybět propojení s veletrhem Prolight + Sound, které bude nejviditelnější v centrální části, kde se na jedné platformě propojí segmenty Studio, DJ & Recording.

Důležité hudební ceny se budou udílet během konání veletrhu. Musikmesse Awards představuje několik cen – Best Edition Music Award, International German Pianist Award či Frankfurt Music Prize.

Ale nenechte se mýlit – veletrh není pouze hudba. Ke kvalitní hudbě patří i kvalitní jídlo, které si můžete dopřát v jednom z food trucků v rámci Street Food Session.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit pohodlně online a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu. 

Toolbar-Navigation