we make markets. worldwide.

O nás

Internetová stránka obchodního partnera veletržní společnosti Messe Frankfurt GmbH v České republice a Slovenské republice poskytuje základní informace vystavovatelům a návštěvníkům o veletrzích pořádaných na výstavišti ve Frankfurtu nad Mohanem a o veletrzích organizovaných veletržní společností a jejími dceřinými společnosti v různých zemích světa.

Základní informace o Messe Frankfurt

S ročním příjmem ve výši 648 mil. eur a více než 2 244 zaměstnanci po celém světě je Messe Frankfurt největší veletržní a výstavní společností v Německu. Globální síť skupiny čítá 30 dceřiných společností a 55 mezinárodních obchodních partnerů, kteří zastupují společnost Messe Frankfurt ve více než 188 zemích světa. Akce pořádané společností Messe Frankfurt se konají na více než 50 místech po celém světě. V roce 2010 skupina Messe Frankfurt zorganizovala celkem 133 veletrhů, z toho více než polovinu mimo území Německa.

V současné době se výstavní centrum rozkládá na ploše 592 127 m2 a zahrnuje 12 výstavních hal a dvě kongresová centra. Společnost je veřejnoprávní: 60 procent vlastní město Frankfurt a 40 procent spolková země Hesensko.

Podrobnější informace získáte v němčině nebo angličtině přímo na internetových stánkách veletržní společnosti Messe Frankfurt GmbH nebo na stránkách jednotlivých veletrhů.

Toolbar-Navigation