we make markets. worldwide.

O nás

Internetová stránka obchodního partnera veletržní společnosti Messe Frankfurt GmbH v České republice a Slovenské republice poskytuje základní informace vystavovatelům a návštěvníkům o veletrzích pořádaných na výstavišti ve Frankfurtu nad Mohanem a o veletrzích organizovaných veletržní společností a jejími dceřinými společnostmi v různých zemích světa.

Základní informace o Messe Frankfurt

S ročním příjmem ve výši 718 mil. eur a více než 2 600 zaměstnanci po celém světě je Messe Frankfurt největší veletržní a výstavní společností v Německu. Globální síť skupiny čítá 30 dceřiných společností a přes 60 mezinárodních obchodních partnerů, kteří zastupují společnost Messe Frankfurt ve více než 188 zemích světa. Akce pořádané společností Messe Frankfurt se konají na více než 50 místech po celém světě. V roce 2018 skupina Messe Frankfurt zorganizovala celkem 148 veletrhů, z toho více než polovinu mimo území Německa.

V současné době se výstavní centrum rozkládá na ploše 592 127 m2 a zahrnuje 12 výstavních hal a dvě kongresová centra. Společnost je veřejnoprávní: 60 procent vlastní město Frankfurt a 40 procent spolková země Hesensko.

Podrobnější informace získáte v němčině nebo angličtině přímo na internetových stánkách veletržní společnosti Messe Frankfurt GmbH nebo na stránkách jednotlivých veletrhů.

Toolbar-Navigation