we make markets. worldwide.

Prolight + Sound 2016

Veletrh Prolight + Sound proběhne ve dnech 5. do 8. dubna 2016 a jistě i letos dostojí své pověsti nejdůležitější akce ve svém sektoru a místa pro setkávání firem a návštěvníků, odborníků na eventové a jevištní technologie, audiovizuální média a technologie, systémové integrace, studiovou a vysílací techniku a další obory.

Rostoucí poptávka po výstavních prostorách se odráží v nové koncepci veletrhu, který se stále rozrůstá. Od roku 2016 se bude veletrh Prolight + Sound konat ve východním křídle frankfurtského výstaviště, kde využije šest hal a obrovské venkovní plochy. Doba konání je nově rozvržena do čtyř pracovních dnů od úterý do pátku od 10h do 19h, což podtrhuje význam Prolight + Sound jako profesionálního kontraktačního veletrhu. Ze stejného důvodu se rozšíří i program doprovodných akcí.

p+s

Organizátoři plánují 50 přednášek expertů z celého světa, kteří zájemce seznámí s nejnovějším vývojem v jejich sektoru, předají praktické informace a pomohou jim zorientovat se v překotném vývoji technologií. Přednášky se konají v prostorách Forum 0 a jsou pro návštěvníky veletrhu zcela zdarma. Vzdělávací aktivity jsou rozděleny do dvou bloků – konference Prolight + Sound, která se zaměřuje na profesionály využívající eventovou techniku (osvětlovací a zvuková technika, jevištní konstrukce atd.) a konference Eventplaza, která je určena především organizátorům eventů a akcí. V rámci obou bloků budou rovněž představena klíčová témata, například odborná kvalifikace a nábor mladých lidí, bezpečnost velkých akcí a technika a marketing akcí.

Vystavované zboží je rozděleno do šesti produktových skupin, jež poskytují jedinečný globální přehled o vývoji v celém sektoru. V hale 3.0 se představí vystavovatelé divadelní, studiové a jevištní osvětlovací techniky společně s další jevištní technikou. Nové inovativní produkty ze světa mediální, filmové a kamerové techniky najdou návštěvníci v hale 4.0. Speciální efekty si mohou pořadatelé nejrůznějších akcí prohlédnout v hale 5.0. Haly 3.1 a 4.1 budou zvlášť zajímavé pro zvukové a rádiové techniky. I tento rok jsou pro lepší orientaci připraveny brožury pro jednotlivé produktové skupiny, ve kterých návštěvníci naleznou seznam vystavovatelů ve vybraných „zájmových oblastech“.

robot

I tento rok zůstanou zachovány synergie mezi veletrhy Prolight + Sound a Musikmesse, mezinárodním veletrhem hudebních nástrojů, not, hudební produkce a obchodních kontraktů ve světě hudby. Musikmesse se koná ve dnech 7. až 10. dubna 2016 a s Prolight + Sound se tudíž prolíná ve čtvrtek a v pátek. Po oba tyto dny je vstupenka na Prolight + Sound rovněž platná pro Musikmesse.

Toolbar-Navigation