we make markets. worldwide.

Prolight+Sound 2015

Dny 15. až 18. dubna ve Frankfurtu nad Mohanem proběhne souběžně s Musikmesse mezinárodní veletrh eventové techniky Prolight+Sound 2015.

Příští Prolight + Sound ve Frankfurtu se bude konat ve dnech 15. až 18. dubna 2015. Tento jubilejní 20. ročník největšího celosvětového veletrhu eventové techniky, instalací a produkce bude výrazný především nepřeberným množstvím nejrůznějšího zboží a služeb, ale i nebývale širokým programem doprovodných akcí, prezentací a ceremoniálů udílení cen. Velké množství zaregistrovaných vystavovatelů ukazuje na další silný rok. V roce 2015 bude veletrh Prolight + Sound navíc nabízet speciální platformu pro svět divadla a uvítá tak nové vystavovatele z tohoto odvětví. 

Studiová technika a vysílání

Stejně jako v minulých letech, i letošní veletrh Prolight + Sound se koná ve stejných dnech jako Musikmesse a nabízí tak vystavovatelům i návštěvníkům jedinečnou možnost využít synergií mezi oběma sektory. Oba veletrhy se překrývají především v oblasti studiové a vysílací techniky, kde se stále častěji stírají rozdíly mezi profesionálními a amatérskými řešeními. Tento produktový segment zahrnuje specializované hardware a software, mikrofony, mixážní pulty, akustická řešení a další zboží, které se představí ve výstavních halách nejenom veletrhu Prolight + Sound, ale i Musikmesse. Díky brožuře ‘Broadcast Production Recording Quickfinder’, věnované vysílací a nahrávací technice, budou mít návštěvníci  rychlý a ucelený přehled o všech vystavovatelích v tomto segmentu.

Široká a ucelená nabídka divadelní techniky

 Pro návštěvníky se zaměřením na divadelní techniku a plánování připravili organizátoři veletrhu Prolight + Sound rozšířenou nabídku vystavovaných produktů a služeb, a to za pomoci nové tematické platformy pod názvem ‘Stagery’. Očekává se příliv nových vystavovatelů i zájemců o divadelní a jevištní techniku, pro které je připraveno i kolokvium Divadlo a film. Kolokvium nabídne celou řadu seminářů a přednášek v kombinaci se speciálním programem pro zákazníky z řad manažerů divadel odpovědných za plánování. Díky brožuře ‘Stagery Quickfinder’ se zájemci rychle a snadno zorientují v celé nabídce jevištního osvětlení, příhradových a jevištních konstrukcí, navijáků opon a lanoví, jevištního textilu i sedaček. Produkty a služby divadelní a jevištní techniky lze vyhledávat i online ve zvláštní sekci vyhledavače pro vystavovatele, který orientaci v nabízeném sortimentu dále usnadňuje.  

 

Vstupenky objednávejte na této adrese:

https://tickets.messefrankfurt.com/ticket/en/home_ordersteps.html

Další informace o veletrhu:

http://www.messefrankfurt.cz/clanek/PROLIGHT-SOUND-2015


Toolbar-Navigation