we make markets. worldwide.

Paperworld 2017

Svět kanceláří a práce se obecně neustále vyvíjí a člověk se musí sám sebe ptát: „Jak budeme pracovat v budoucnosti a jak budou naše pracoviště vůbec vypadat?“. Veletrh Paperworld 2017 na podobné otázky odpoví ve dnech 28. až 31. ledna 2017 ve Frankfurtu nad Mohanem.

Na předním mezinárodním veletrhu papírenských, kancelářských a psacích potřeb se představí více než 1500 světových výrobců a zajímavých začínajících podniků. Je nejen přehlídkou novinek, ale také fórem s řadou prezentací, přednášek a speciálních přehlídek, které jsou informačním a inspiračním zdrojem pro obchodníky a odborníky i jejich nové produktové nabídky.Hlavním mottem pro letošní ročník je „Kancelář budoucnosti a trendy v papírenském zboží“. Na veletrhu se tak představí celá škála výrobků, které přemění naše pracoviště v kancelář budoucnosti: od kancelářského vybavení, nábytku a zařizovacích předmětů přes organizéry a prezentační pomůcky a kancelářské, psací a kreslicí potřeby a nástroje až po počítače, tiskárny a jejich příslušenství a recyklované potřeby pro tisk.

„Poslední dobou i v našem sektoru kancelářského zboží, papírenského zboží a psacích potřeb pociťujeme důsledky globální hospodářské dynamiky a změn v přístupu k práci a pracovišti. Na veletrhu Paperworld uvidíte, že obchodní společnosti umějí skvěle reagovat na tyto změny a flexibilně přicházejí s novými produkty a inovativními řešeními“ říká Michael Reichhold, ředitel veletrhu Paperworld a dodává „Paperworld musí navštívit každý, kdo chce vědět, jak zařídit kancelář efektivněji a zdravěji a jak být mobilnější. Pouze zde mohou obchodníci a obchodní zástupci velkých kancelářských komplexů a administrativních oddělení vidět v barvách takto širokou nabídku technických novinek, jež opravdu nemá ve světě obdoby“.

Veletrh Paperworld v předstihu definuje trendy zboží, které budou aktuální v následujícím období. Konkrétní tvář těchto trendů je prezentována přehlídkou Paperworld Trend Show, kde se mimo jiné mohou návštěvníci seznámit s informacemi od předních odborníků a získat know-how a návody, jak přilákat koupěchtivé zákazníky. Součástí jsou i komentované prohlídky s představením konkrétních praktických příkladů trendů. Tato služba, jež je poskytována zdarma a zahrnuje i písemné materiály, je mezi obchodníky velmi oblíbená. Mnoho z nich začíná veletrh Paperworld právě návštěvou této přehlídky, kde načerpají inspiraci pro své objednávky a nákupy. K atraktivním doprovodným akcím veletrhu patří také speciální výstava pro doplňkový sortiment v knihkupectvích „Mr. Books & Mrs. Paper“.

Novinkou pro letošní rok je odtržení tradiční sekce veletrhu Paperworld Creative, která se stala samostatným veletrhem s názvem Creativeworld.

 Více informací o doprovodném programu naleznete zde.

Toolbar-Navigation