we make markets. worldwide.

Paperworld 2018

Nenechte si ujít veletrh Papeworld ani v následujícím roce! S mottem „Hello new perspectives“ představí pod jednou střechou to nejnovější na trhu bezmála 1500 vystavovatelů a promění tak ve dnech 27.–30. ledna 2018 frankfurtské výstaviště v mezinárodní platformu papírenských, kancelářských a psacích potřeb, rozdělenou na dva hlavní segmenty – „The Visionary Office“ a „The Stationery Trends“.

K vidění bude celá škála výrobků, které dokážou přeměnit jakékoliv pracoviště v kancelář budoucnosti. Ta nejzajímavější inovativní řešení a současné trendy, vycházející především z vývoje světa módy, architektury a produktového designu, budou představeny v rámci přehlídky „Paperworld Trend Show“. Nadcházející sezonou nás budou provázet přírodní materiály a povzbudivé barvy, grafické obrazce či řemeslně propracované čisté linie a tvary. Pozornost bude věnována komfortu a uživatelské přívětivosti, dynamice, eleganci, ale také digitálnímu propojení našich kanceláří či jejich vlivu na lidské zdraví.

Inspiraci a nové perspektivy získají návštěvníci i díky speciální přehlídce s názvem Office of the Future“, která je pro rok 2018 věnována lidskému zdraví. Probíhat budou přednášky a komentované prohlídky, v rámci kterých pohovoří odborníci o tom, jak by měla vypadat zdraví prospěšná kancelář budoucnosti.

Komplexní nabídku veletrhu doplní atraktivní doprovodný program věnovaný nejen majitelům obchodů s papírnickým zbožím, jenž se soustředí především na výběr vhodného zboží a jeho vystavení na prodejních plochách a ve výlohách. Nejrůznější workshopy a přednášky seznámí obchodníky i další zájemce s chytrými a originálními triky, jak přitáhnout pozornost zákazníků k vystavenému zboží. Například akce s názvem „Mr. Books & Mrs. Paper“ bude věnována nápadům na prezentaci neknižního sortimentu a papírenského zboží v knihkupectvích.

Více informací o obou veletrzích naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

 

Toolbar-Navigation