we make markets. worldwide.

Paperworld 2019: Nápady plné designu a moderního pojetí

Navštivte veletrh Paperworld i v novém veletržním roce! Zavítejte ve dnech 26. až 29. ledna 2019 do Frankfurtu nad Mohanem a objevte novinky z oblasti papírenských a kancelářských potřeb. Segmenty „visionary office“ a „stationery trends“ vás oslní rozmanitostí a nápady plnými designu a moderního pojetí.

Veletrh, jenž je rozdělený na dva segmenty tak, aby si každý přišel na to své, se světu představí na konci ledna roku 2019. A co můžete očekávat? V první řadě kompletní nabídku celého trhu díky předním představitelům z oboru. Objevíte nejnovější trendy a inspiraci naleznete v kreativních nápadech a neotřelém designu.

Každý segment představí svůj doprovodný program. Jak vypadá flexibilní kancelář? Co je nového na trhu recyklace? A jaké jsou novinky z oblasti kancelářských potřeb?

Eventy v Office area vám dají odpovědi na všechny otázky. K vidění bude platforma Future Office, která již názvem naznačuje, jak bude vypadat kancelář budoucnosti. Nesmí chybět ani Paperworld trends, kde budou představeny nejnovější trendy daného segmentu, a to v hale 3.1. F10. Své ocenění si převezmou během Award ceremonies jen ti nejlepší – bude se udělovat například Retailer of the year, Product of the year, Recycler Award či Office and Environment. Samotné recyklaci se bude věnovat platforma Remanexpo, doprovázená Remcon Seminars.

Oproti tomu eventy v segmentu Stationery area představí například platformu Mr. Books and Mrs. Paper, kde se návštěvníci dozvědí, jak díky správné kombinaci knižních a neknižních produktů oslnit své zákazníky. Mladé firmy a nové manufaktury z Německa dostanou prostor prezentovat své inovativní produkty v BMWi Promotional Area. Novinkou v této sekci je Future Learning se zaměřením na novinky ze světa výuky. Jak správně, nápaditě a hlavně designově zabalit dárek vás naučí Ulla Büning – expertka na balení dárků v programu wrap up – trendy gift wrapping. Kousek Orientu do Frankfurtu přiveze projekt Oriental Culture, který představí čínské kulturní symboly a techniky s tím spojené. Ani v této sekci nebude chybět udělování cen, a to konkrétně The Golden Greeting Card.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit pohodlně online a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenka platí i na souběžně probíhající veletrhy Christmasworld a Creativeworld. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu. 

Toolbar-Navigation