we make markets. worldwide.

Paperworld 2020 představí kancelář budoucnosti

Od 25. do 28. ledna 2020 se výstaviště ve Frankfurtu zaplní papírenskými, kancelářskými a psacími potřebami pro veřejný i soukromý sektor díky veletrhu Paperworld, kterého se minulý rok zúčastnilo přes 1600 vystavovatelů a více než 32 tisíc návštěvníků

Ty sem nalákaly především nejnovější produkty z oblastí kancelářského vybavení, psacích potřeb, vybavení pro školáky, dárkových předmětů, balení, papírového zboží i přáníček.

Jako každý rok se i letos v sekci pro soukromý sektor představí oblíbená akce Mr Books & Mrs Paper, která ukáže, jak vyplnit sortiment v obchodech s knihami. V hale 3.1 se bude konat také BMWi Area, kde se ukážou mladé německé firmy se svými inovativními nápady. Nenechte si určitě ujít ani zajímavou prezentaci Wrap up!, kde se dozvíte, jak efektivně balit dárky.

V komerčním sektoru nejvíce zaujme speciální prezentace Future Office na téma Smart Solutions v hale 3.0, kde budou probíhat prohlídky spojené s přednáškami ohledně budoucnosti práce v kanceláři, kde se zaměstnanci budou cítit dobře. Uvidíte zde také nové inovativní produkty a zařízení kanceláří.

Tradiční Remanexpo představí veškeré novinky a inovace ze světa tiskáren, tonerů i inkoustů. Na Remcon Seminars se dozvíte vše ohledně recyklace těchto produktů. Další akcí, která se zaměřuje na udržitelnost, je Sustainable Office Day konaná v poslední den veletrhu, jež nabídne přednášky a diskuse na téma aktuálních pokroků v oblasti udržitelných kanceláří.

Na veletrhu se předá také několik cen. Golden Greeting Card v devíti kategoriích ocení přáníčka a Retailer of the year bude předávána za inovativní nápady. Cena Recycler Award pro výrobce, kteří pracují s recyklovanými výrobky v několika kategoriích, například zákaznický servis roku, dodavatel roku nebo inovace roku. Soutěž zaměřenou na udržitelnost Office and Environment vyhrají ty nejekologičtější kanceláře.

Současně s Paperworld se konají i Creativeworld a Christmasworld, které můžete navštívit na jedinou vstupenku. 

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží i jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Toolbar-Navigation