we make markets. worldwide.

Prolight + Sound 2018

Ve dnech 10.–13. dubna 2018 promění veletrh Prolight + Sound frankfurtské výstaviště v mezinárodní platformu produktů, služeb a inovací z oblasti techniky pro kulturní, společenské i sportovní události či ze sféry komunikační techniky, audiovizuálních produkcí a zábavy. Představí to nejnovější na trhu a přiláká širokou odbornou veřejnost!

Každoročně se stává místem setkání vystavovatelů, organizátorů kulturních, společenských a sportovních událostí, projektantů i prodejců, obchodních zástupců či také jevištních designérů a studiových techniků. Díky koncepčním změnám v uplynulých letech se veletrh rozrostl do celosvětového rozměru, představuje špičku v oboru a i nadále se rozvíjí.

Již tradičně proběhne Prolight + Sound souběžně s Musikmesse, veletrhem hudebních nástrojů a produkce. V loňském roce navštívilo jejich vzájemnou synergii přes 100 000 návštěvníků a své nejnovější produkty zde představilo 1922 vystavovatelů z celého světa. Novinkou pro letošní rok je centrální umístění produktové skupiny „Audio, DJ + Recording“, což vystavovatelům umožní oslovit návštěvníky obou veletrhů najednou. Komplexní nabídku doplní zajímavý doprovodný program, který vedle komentovaných prohlídek a kreativních workshopů odhalí návštěvníkům svět inovací prostřednictvím praktických ukázek v realistických podmínkách, a to hned na několika specializovaných jevištích – Live Sound Arena, Silent Stage a Sound & Recording Lounge. Oblíbenou součástí jsou také Prolight + Sound konference, které otevřou diskuse a nabídnou odpovědi na nejaktuálnější témata v oboru. Již tradičně proběhne v rámci veletrhu také udílení mnoha cen. Mezi nejvýznamnější patří „Opus – German Stage Award“, oceňující kreativní využití profesionální eventové techniky v oblasti osvětlovací techniky, technické realizace, scénografie, videa a zvukového designu.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation