we make markets. worldwide.

Prolight + Sound 2019:

Ve dnech 2.–5. dubna 2019 frankfurtské výstaviště představí nejnovější produkty z oblasti techniky pro kulturní, společenské i sportovní události či ze sféry komunikační techniky, audiovizuálních produkcí a zábavy. Vystavovatelé z celého světa budou prezentovat to nejnovější na trhu široké veřejnosti.

Veletrh Prolight + Sound se i letos stane místem setkání vystavovatelů, organizátorů kulturních, společenských a sportovních událostí. Každoroční rozvoj veletrhu dává nové možnosti prezentace samotných vystavovatelů a doprovodného programu, který bude i letos bohatý.

Tradiční je i spojení s veletrhu Musikmesse, který se koná souběžně. Díky této synergii budou na jednom výstavišti představeny nejnovější technologie a hudební nástroje.

Z předchozího ročníku nese úspěšnost centrální umístění produktové skupiny „Audio, DJ + Recording“, které naleznete v hale 8.0. Tuto nabídku doplní zajímavý doprovodný program, ve kterém se můžete těšit na komentované prohlídky, kreativní workshopy či praktické ukázky v reálných podmínkách. Chybět nebudou ani specializovaná jeviště – Live Sound Arena, Silent Stage a Sound & Recording Lounge.

Veletrh přinese i tradiční udílení cen. Mezi ty nejvýznamnější patří například „Opus – German Stage Award“. Tato cena oceňuje kreativní využití profesionální eventové techniky v oblasti osvětlovací techniky, technické realizace, scénografie, videa a zvukového designu.

Více informací o veletrhu naleznete zde nebo na našich facebookových stránkách.

Vstupenky si můžete zakoupit pohodlně online a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu. 

Toolbar-Navigation