we make markets. worldwide.

Prolight + sound 2017

Ve dnech 4. – 7. dubna 2017 se mezinárodní veletrh osvětlovacích, zvukových technologií a integrovaných systémů opět stane místem setkání vystavovatelů, obchodních návštěvníků, prodejců, obchodních zástupců a odborných uživatelů. Koncepční změny uplynulých let jej učinily špičkou v oboru.

„Díky velmi úspěšné premiéře nové koncepce veletrhu se nám podařilo prosadit rozhodující změnu kurzu do budoucnosti. Prolight + Sound se stává celosvětovou klíčovou obchodní platformou a výstavní skříní celého sektoru", říká Michael Biwer, ředitel veletrhu.

Veletrh Prolight + Sound představí komplexní nabídku těch nejnovějších produktů, služeb a inovací z oblasti techniky pro kulturní, společenské a sportovní události i ze sféry komunikační techniky, audiovizuálních produkcí a zábavy. Výstavní prostory budou rozděleny do 6 částí: Audio + Sound, Audio + Multimedia, Light + Stage, Light + Multimedia, Light + Entertainment a Education + Association. Venkovní výstavní prostory nabídnou ukázky nových produktů v realistických podmínkách pod širým nebem. Nabízeny zde budou také mobilní jevištní systémy, eventové stanové systémy a LED stěny.

Letošní ročník prohloubí také snahu o propojování potenciálních zaměstnavatelů se zaměstnanci. Úterní den veletrhu ponese název Future Talents Day, nebo-li den talentů.  Nabídne atraktivní program pro mladé a ctižádostivé pracovníky, a to včetně komentovaných prohlídek veletrhu, speciálních přednášek a workshopů.

Prestižní cena Opus - German Stage Award se uděluje již od roku 2002 za vynikající výsledky v oblasti osvětlovací techniky, technické realizace, scénografie, videa a zvukového designu. Jedná se o jedno z nejdůležitějších ocenění udělovaných za kreativní využití profesionální eventové techniky. Podle nových pravidel bude v roce 2017 možno ocenit individuální i týmové úspěchy a vítězi tak mohou být jednotlivci, projektové týmy nebo firmy.

Vstupenky si můžete zakoupit on-line za zvýhodněnou předprodejní cenu a vyhnout se tak čekání u pokladen ve Frankfurtu. Vstupenky slouží také jako jízdenka městské hromadné dopravy v celém Frankfurtu.

Toolbar-Navigation